Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Oficjalnie: Paś powrócił do Jastrzębia-Zdroju!

Powrót Dominika Pasia do JKH GKS-u Jastrzębie, o którym informowaliśmy na początku miesiąca, stał się faktem. Dominik Paś powrócił do ekipy mistrzów Polski po kilkumiesięcznej przygodzie w szeregach AZ-etu Hawierzów.

Po historycznym mistrzowskim sezonie Dominik Paś opuścił macierzysty klub, szukając okazji do dalszego rozwoju za granicą. Pierwotnie wydawało się, że zostanie on nowym zawodnikiem słowackiej Dukli Michalovce, lecz trener Tomek Valtonen był zmuszony zrezygnować z jego usług, tłumacząc się limitem obcokrajowców. Rodowity jastrzębianin obrał więc kierunek na Hawierzów, gdzie podpisał kontrakt z miejscowym AZ-etem.

Drużyna z kraju morawsko-śląskiego nie notuje jednak udanej kampanii, zajmując przedostatnie miejsce w lidze, tuż przed SK Kadaň, który wycofał się z rozgrywek. Polski napastnik w 21 meczach zdobył 2 gole i 4 asysty. Nic zatem dziwnego, iż młody hokeista zdecydował się opuścić to środowisko. Od teraz ponownie będzie dbał o to, by zdobywać bramki dla ekipy, której jest wychowankiem.

W ekstraligowym składzie JKH GKS-u Jastrzębie Paś debiutował w sezonie 2016/2017, z miejsca stając się jedną z najjaśniejszych postaci odradzającego się zespołu. Zwieńczeniem jego kariery w macierzystym klubie był miniony sezon, w którym to wraz ze swą drużyną sięgnął po potrójną koronę.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły