zklepy.pl

PALH. Orlik Opole lepsze o jedną bramkę

W ostatnich dniach, do gry wróciła PALH. Obył się jeden mecz, a drużyna Orlika Opole była lepsza o zaledwie jedną bramkę w pojedynku z ekipą Hockey 4 All.

Kolejny mecz za nami:

Jak przebiegała rywalizacja w tym tygodniu w Katowicach?

Podsumowanie ostatniego weekendu w ramach 2 ligi PALH.

Kolejne spotkania przynoszą coraz więcej emocji!

Hockey 4 All VS. Orlik Opole – 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Pierwszy i jedyny mecz tego weekendu odbył się 13 stycznia na lodowisku głównym Jantor 1 w Katowicach. Mecz został rozegrany pomiędzy Hockey 4 All a drużyną Orlik Opole. Zespoły zmierzyły się ze sobą po raz drugi w tym sezonie.

Rywalizacja między drużynami jest niezwykle zacięta oraz emocjonująca. Tym razem Goście wyszli zwycięsko z tego starcia wynikiem 1:2 (1:0, 0:2, 0:0).

Wynik spotkania otworzył Sergej Bogaczuk (A1: Aleksander Zmysłowski) dla drużyny Hockey 4 All pokonując bramkarza Gości już w drugiej minucie meczu.

Końcówka pierwszej tercji obfitowała w kary, Goście otrzymali w ostatniej minucie aż 4 kary: spowodowanie upadku, niesportowe zachowanie, kara mniejsza techniczna oraz karę meczu dla trenera za niesportowe zachowanie.

Dopiero w drugiej tercji pomimo gry w osłabieniu wynik wyrównał Michał Barglik (A1: Mateusz Haber, A2: Mariusz Nawrocki), żeby po 3 minutach podnieść wynik na 2:1 jednocześnie zamykając tabelę z golami.

W ostatniej tercji mimo intensywnych wysiłków obu drużyn, bramkarze pozostali niepokonani a mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Gości.

Druga tercja oraz fenomenalna forma Michała Barlglika okazały się kluczowymi elementami do zwycięstwa w rewanżu.

Relacja LIVE z meczu i protokół: [LINK]

__________

Kolejne mecze już w najbliższy weekend, serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji LIVE na naszej stronie www.palh.eu oraz do kibicowania na żywo. 

Do zobaczenia na lodzie!

CEL! PALH!

Najnowsze artykuły

PZU Podhale. Dwa powroty i kolejna kontuzja

Mikołaj Pachniewski

Bizub nie uchronił Podhala przed porażką. GieKSa z trzema punktami

Osiem porażek z rzędu. Kibice mają dość

Redakcja

Zostaw komentarz