Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

PHL od sezonu 2022/2023 w Viaplay!

Platforma streamingowa Viaplay od następnego sezonu mieć będzie prawa do wyłącznej transmisji wszystkich spotkań Polskiej Hokej Ligi. To wielka zmiana dla polskiego hokeja.

Platforma streamingowa, która od niedawna rozgościła się w świecie sportu już posiada prawa do transmisji choćby: NHL, F1, Premier League, Ekstraklasy, Bundesligi, szwedzkiej SHL teraz zdecydowało się na zakup praw od spółki PHL i transmitowanie WSZYSTKICH spotkań Polskiej Hokej Ligi od przyszłego sezonu!

Jak wyglądać będzie porządek każdej kolejki PHL? Platforma wybierze jedno spotkanie, które będzie HITEM KOLEJKI. Ten mecz transmitowany będzie z oprawą, która składać się będzie ze studia przedmeczowego, wywiadów z zawodnikami i trenerami, a samo spotkanie pokazywane będzie w systemie wielokamerowym, wraz z powtórkami i szczegółowymi statystykami. Pozostałe mecze transmitowane będą w sposób podobny do tego, jaki znamy z platformy polskihokej.tv. Wzbogacone będą jednak o przekaz z kilku kamer.

Co ważne, dostępne będą powtórki ze wszystkich spotkań, a także skróty, wraz z najlepszymi akcjami kolejki. Viaplay ma w planach zatrudnienie najlepszych ekspertów w roli komentatorów. Udało nam się dowiedzieć, że wśród nich będą m.in. Mariusz Czerkawski, Przemysław Odrobny oraz Sebastian Królicki.

– Cieszymy się, że do grona naszych licencji dołącza teraz Polska Hokej Liga. Mamy nadzieję, że ten nieoszlifowany diament, który z roku na rok zyskuje na popularności, a także wzrasta sam poziom rozgrywek, dzięki naszej pracy dotrze do jeszcze większego grona odbiorców – czytamy w komunikacie prasowym Viaplay.

Koszt miesięcznej subskrypcji na portalu to 34,99 zł, a w ramach tego dostajemy także dostęp do filmów i seriali, a także wszystkich transmisji sportowych. To zdecydowanie powinno zachęcić do wykupienia tego przez polskich fanów hokeja i zaoszczędzenia wielu złotówek. Przypomnijmy, że do tej pory, koszt jednej transmisji w polskihokej.tv to 16,99.

2 komentarze

2 Comments

  1. Gruby

    1 kwietnia 2022 at 16:11

    Żart primaaprilisowy?

  2. Leszek

    1 kwietnia 2022 at 15:48

    Błagam! Powtórzcie tego newsa jutro już po prima aprilis

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły