Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Pierwsze roszady w Toruniu. Dwóch obcokrajowców pożegnanych

Ervīns Muštukovs i Riley Robertson nie są już zawodnikami KH Energi Toruń. Kontrakty zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Ervīns Muštukovs i Riley Robertson z dniem 23 listopada przestali być zawodnikami KH Energi Toruń. Umowy z Łotyszem i Kanadyjczykiem zostały rozwiązane za porozumieniem stron. Obaj nie spełnili pokładanych w nich nadziei i w najbliższych godzinach mają zostać zastąpieni graczami o wyższej jakości.

Muštukovs rozegrał w Toruniu 16 spotkań, w których bronił ze skutecznością 91,2%, wpuszczał średnio 3,55 gola na mecz. Zaliczył też 1 czyste konto. Łotysz był jednak bardzo niepewny i często wypuszczał krążek przed siebie, ułatwiając zadanie rywalom.

Obrona

SezonDrużynaMSV%GAASO
2022-23KH Toruń1691.203.551
Łącznie-1691.203.551

Robertson z kolei dołączył do zespołu w trakcie sezonu. Zdołał wystąpić w 11 konfrontacjach, ale nie zapadł dobrze w pamięć kibicom z grodu Kopernika. Nie zaliczył także żadnego punktu do klasyfikacji kanadyjskiej, a na ławce kar spędził 29 minut. Jego najciekawszą akcją była bójka z Patrykiem Pelaczykiem.

Z naszych informacji wynika, że nowi zawodnicy są już w drodze do Torunia i wkrótce możemy spodziewać się oficjalnego podpisania kontraktów i zaprezentowania ich w barwach KH Energi.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły