Znajdziesz nas też tutaj:
fot. GKS Tychy

Transfery

Pierwszy kontrakt Sobeckiego

Karol Sobecki – syn znakomitego bramkarza Arkadiusza podpisał pierwszy zawodowy kontrakt. 16-letni obrońca związał się z GKS-em Tychy.

Sobecki ma już za sobą debiut w kadrze meczowej GKS-u. W ubiegłym sezonie znalazł się bowiem w składzie na mecz o brązowy medal z JKH GKS-em Jastrzębie, ale na lodzie się nie pojawił. Grał za to w MHL, gdzie w barwach MOSM Tychy wystąpił 25 razy, zdobywając w nich 3 bramki i tyle samo asyst. 16-latek grał także w MŚ do lat 18.

Jestem bardzo szczęśliwy z możliwości podpisania kontraktu, bo daje on mi motywację do dalszej pracy. Będę na pewno walczył o jak najwięcej minut na lodzie. Moim celem jest dobre pokazanie się na treningach i zaistnienie już w spotkaniach ligowych. Kiedy byłem dzieckiem, to chodziłem na mecze GKS Tychy. Pamiętam spotkanie z 2009 roku, kiedy nasz klub wygrał Puchar Polski z Naprzodem Janów. Bardzo mi się podobało jak widziałem mojego tatę na lodzie i jak dumnie reprezentował klub – mówi nowy zawodnik GKS Tychy, Karol Sobecki, którego wypowiedź cytuje oficjalna strona.

Zestawienie transferów 2022/2023.


betclic

Ostatnie artykuły