Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Podhale Nowy Targ z braćmi. Będą rozstania!

Bracia Patryk i Bartłomiej Wsół przedłużyli kontrakty z Podhalem Nowy Targ. Jednocześnie spod Tatr w inne miejsca przeniosą się czołowi zawodnicy z poprzedniego sezonu.

Z “Szarotką” na piersi kolejny sezon zagrają bracia: Patryk i Bartłomiej Wsół. Pierwszy z nich rozegrał w poprzedniej kampanii 31 meczów, w których zdobył jedną bramkę i czterokrotnie asystował. Jego młodszy brat wystąpił w 19 spotkaniach i nie punktował.

Jak donosi podhaleregion.pl, bliscy opuszczenia Podhala są: Oskar JaśkiewiczKacper Guzik oraz Mateusz Bepierszcz. Pierwszy z nich ma ofertę z Comarch Cracovii, drugi nie zaakceptował warunków przedstawionych przez nowotarski klub, a Bepierszczem zainteresowany jest GKS Katowice.

Przesądzone jest natomiast odejście Michala Vachovca. Czech, który był jednym z najskuteczniejszych zawodników Podhala w ubiegłym sezonie, przeniósł się do czeskiego pierwszoligowca – HC Torax Poruba. Z Damianem Tyczyńskim zagra z kolei Karel Kubát. Czeski defensor dołączył do “Szarotek” w trakcie poprzedniej kampanii, a teraz związał się kontraktem z HK Nowa Wieś Spiska.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły