Znajdziesz nas też tutaj:

Polacy za granicą

Polski mecz we Frydku-Mistku! Hokeiści zapraszają kibiców [WIDEO]

Władze klubu z Frydka-Mistka promują starcie z AZ Hawierzów jako polski mecz. Weźmie w nim udział czterech Polaków, dlatego też szefostwo klubu z Chance Ligi chce przyciągnąć na trybuny polskich fanów.

Mowa tu o pojedynku z 27 listopada  godz. 17:00) , kiedy to HC Frydek-Mistek podejmie AZ Hawierzów. Wystąpi w nim aż czterech Polaków. Po stronie gospodarzy: Alan Łyszczarczyk, Filip Komorski i Bartosz Ciura, natomiast barw AZ-tu bronić będzie Dominik Paś. Cała czwórka od tego sezonu występuje na taflach czeskiej Chance Ligi i prezentuje się bardzo dobrze.

Ciura należy do najtwardszych obrońców filialnego klubu HC Oceláři Trzyniec i nie opuścił ani jednego spotkania. Komorski to najlepszy strzelec zespołu i ma już na koncie siedem bramek, a Łyszczarczyk trafił do siatki pięciokrotnie, ale ma na koncie aż 17 asyst, co czyni go najlepszym podającym całej ligi! Paś natomiast strzelił dwa gole i czterokrotnie asystował.

HC Frýdek-Místek to aktualnie 12. zespół Chance Ligi, a AZ Hawierzów zajmuje 16. miejsce. Oba zespoły przed bezpośrednim starciem rozegrają jeszcze po trzy mecze, więc ich pozycja w tabeli może ulec zmianie.

Klub znad polskiej granicy chce przyciągnąć fanów z naszego kraju na swój mecz. Jako gratka dla polskich kibiców, po meczu zrobione zostanie wspólne zdjęcie na tafli razem z całą czwórką Polaków. Klub zachęca, by kupować bilety na trybunę A3. Kliknij, aby kupić bilet!!!

Informacje o przepisach wstępu na halę w kontekście Covid-19

Nie kontrolujemy dzieci poniżej 12 roku życia.
Przy wstępie do hali wymagane będzie przedstawienie jednej z poniższych opcji:
– certyfikat szczepienia,
– zaświadczenie o przebytej chorobie Covid-19,
– test PCR – 72 godziny,
– test antygenowy – 24 godziny,
– samotest – dostępny do zakupienia w kasie hali Polárka przed meczem (sala do samotestowania od strony wejścia na trybuny A).

Jeśli fani chcą zakupić korony czeskie, mogą to zrobić w kantorze (CashPoint) lub skorzystać z bankomatu, które znajdują się w centrum handlowym Frýda w sąsiedztwie hali Polárka.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły