Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Przedsezonowe sprawdziany

W piątkowy wieczór, mieliśmy aż pięć sparingów. Kadra Polski pokonała Re-Plast Unię Oświęcim. GKS Tychy rozbił kadrę Słowacji do lat 20. Nowotarżanie wymęczyli zwycięstwo z Ciarko STS-em Sanok. Katowiczanie przegrali z Zagłębiem Sosnowiec, a HC 21 Preszów pokonał Comarch Cracovię po rzutach karnych w ramach Pucharu Tatr.

GKS Tychy – Słowacja U20 7:3 (1:1, 3:1, 3:1)

1:0 – Jeziorski – Kasperek, Witecki (03:18),
1:1 – Kupčo – Krajč (10:52),
2:1 – Mroczkowski – Pociecha, Dupuy (23:08, 5/4),
2:2 – Kupčo – Demek (24:16),
3:2 – Galant – Witecki, Seed (26:04),
4:2 – Dupuy – Mroczkowski, Pociecha (37:09),
5:2 – Witecki – Jeziorski, Kasperek (43:20),
6:2 – Fieofanow (45:04),
6:3 – Ejem – Faith, Hájnik (46:04),
7:3 – Elgstam (50:15).

Tychy: Lewartowski – Bizacki, Smirnow; Sierguszkin, Fieofanow, Gruźla – Pociecha, Michałowski; Dupuy, Mroczkowski, Marzec – Kotlorz, Seed; Krzyżek, Ubowski, Elgstam – Biro, Kasperek; Jeziorski, Galant, Witecki
Trener: Krzysztof Majkowski

Słowacja U20: Noskovič – Bakala, Ejem; Šeliga, Groch, Gaško – Debnár, Jombík; Zubák, Hájnik, Danielčák – R. Faith, S. Rehák; Kašlík, Kupčo, Bačo – Lukošík, Demek; O. Stümpel, Vaňo, Krajč
Trener: Andrej Podkonický


Tauron Podhale Nowy Targ – Ciarko STS Sanok 4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
1:0 – Nowożyłow – Mrugała, Bondaruk (06:56, 5/4),
2:0 – Siuty – Majoch, Bochnak (8:54),
3:0 – Bondaruk – Nowożyłow (9:13),
3:1 – Marva – Tamminen, Pavuk (12:46, 5/4),
4:1 – Bondaruk – Nowożyłow (28:35),
4:2 – Henttonen (38:30, 4/5),
4:3 – Bukowski – Piippo, Hamalainen (52:36)

Podhale: Klimowski – Jankowski, Mrugała; Bondaruk, Neupauer, Nowożyłow – Szurowski, P. Wsół; F. Kapica, Bryniczka, Franek – Tomasik, Michalski; Wielkiewicz, Słowakiewicz, Worwa – Sulka, Kamieniecki; Bochnak, Majoch, Siuty
Trener: Andriej Gusow

Sanok: Świderski – Piipo, Jekunen; Henttonen, Hamalainen, Bukowski – Biłas, Florczak; Biały, Wilusz, Łyko – Marva, Pavúk; Hiltunen, Tamminen, Witan – Rąpała, Olearczyk; Dulęba, Mocarski, Filipek
Trener: Marek Ziętara


GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
1:0 – Mularczyk – Smal, Skrodziuk (6:47, 5/4),
2:0 – Bepierszcz – Hudson, Lehtonen (17:05, 5/4),
2:1 – Wasiljew – Nahunko, Syrojeżkin (19:13, 5/4),
2:2 – Wasiljew (46:20),
2:3 – Rzeszutko – Piotrowicz, Mickiewicz (58:05, 4/5),
2:4 – Wasiljew (59:57, do pustej bramki).

Katowice: Miarka – Rompkowski, Jakimienko; Bepierszcz, Smal, Mularczyk – Hudson, Schmidt; Skrodziuk, Lehtonen, Lebek – Musioł, Krawczyk; Miłek, Prokurat, Huchel oraz Thamert.
Trener: Jacek Płachta

Zagłębie: Czernik (20:01 Kotuła) – Naróg, Syrojeżkin; Dubinin, Wasiljew, Nahunko – Khoperia, Mickiewicz; Piotrowicz, Rzeszutko, Rybczik – Wysocki, Luszniak; Sikora, Kozłowski, Blanik – Domogała, Opiłka; Kasprzyk, Gniewek, Piotrowski
Trener: Grzegorz Klich


HC 21 Preszów – Comarch Cracovia 5:4 k. (2:1, 1:1, 1:2) karne: 1:0
1:0 – Zagrapan (03:39),
2:0 – Halama (06:45),
2:1 – Kapica – Němec (10:00),
2:2 – Němec (26:43),
3:2 – Klíma (28:41),
4:2 – Nauš (41:04),
4:3 – Kamiński – Ježek (51:03),
4:4 – Ježek (53:54)
5:4 – Halama (65:00, decydujący rzut karny)

Preszów: Petrík – Lalík, Růžička; Welychka, Zagrapan, Charbonneau – Jendrol, Turan; Nauš, Čacho, Jokinen – Kaščak, F. Fekiač; Klíma, V. Fekiač, Šimun – Bača, Masarik; Halama, Magdolen, Pulščák.
Trener: Ernest Bokroš

Cracovia: Pieriewozczikow – Gula, Šaur; Csamangó, Němec, Kapica – Dudáš, Jaracz; Bezwiński, Kamiński, Brynkus – Gosztyła, Ježek; Hrala, Jacenko, Woroszyło – Ignatowicz, Kunninen, Panzeca, Henderson, Przybyla oraz Mazanec.
Trener: Rudolf Roháček

Ostatnie artykuły