zklepy.pl

Przygodzki zmieni klub?

Na chwilę przed końcem okienka transferowego, wszystko wskazuje na to, że Martin Przygodzki odejdzie z Zagłębia Sosnowiec. Jak udało nam się dowiedzieć, zawodnik sam rozglądał się za nowym pracodawcą z przyczyn pozasportowych.

Urodzony w Trenczynie na Słowacji Martin Przygodzki w ostatnich dniach narzekał na bóle pleców i z tego powodu otrzymał on kilka dni wolnych na dojście do formy. Jak jednak się okazało, reprezentant Polski kontaktował się z klubami ze słowackiej ekstraklasy w celu zmiany klubu. Wszystko to, z przyczyn pozasportowych.

Martin Przygodzki w tym sezonie zagrał w 26 meczach, zdobywając 7 bramek i 9 asyst. Jest to jego pierwszy sezon w sosnowieckim klubie. Wcześniej bronił barw Re-Plast Unii Oświęcim.

Okazuje się, że jest kilku zainteresowanych usługami Martina Przygodzkiego. Jeśli by mu się udało dopiąć szczegóły, występowałby w słowackiej extralidze. W tamtejszej lidze, istnieje zapis w regulaminie rozgrywek o limicie siedmiu obcokrajowców. “Przygo” jednak nie byłby liczony jako obcokrajowiec, gdyż nadal posiada on słowacki paszport.

Najnowsze artykuły

Kolejne odejście z Sanoka. Salama przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie

admin

Kaláber 2027

admin

Ostatni dzień okienka transferowego. Rozbiór Sanoka

Redakcja

Zostaw komentarz