zklepy.pl

Przyszły sezon z STS-em! Niespodziewany zwrot akcji w Sanoku

Wszystko wskazywało na to, iż w następnym sezonie Sanok zniknie z hokejowej mapy PHL. Dzięki wysiłkom lokalnego urzędu miasta udało się jednak zagwarantować występy w nadchodzących rozgrywkach najwyższego szczebla polskiego hokeja.

Hiobowe wieści przekazane pięć dni temu przez zarząd klubu nie dawały cienia wątpliwości, iż w przyszłym sezonie Ciarko STS Sanok nie wystąpi w Polskiej Hokej Lidze. Wszystko wskazywało na to, iż ekipę z Podkarpacia czeka kolejny mozolny proces odbudowy zasłużonej marki.

W sytuacji finansowej Sanoka nastąpił jednak niespodziewany przełom, o czym z radością sanoczanie ogłosili w swych oficjalnych mediach społecznościowych. Jak czytamy na Facebooku, dzięki staraniom Urzędu Miasta Sanoka (pod przewodnictwem burmistrza Tomasza Matuszewskiego) udało się pozyskać sponsorów, którzy zagwarantowali udział drużyny w przyszłym sezonie PHL.

Oznacza to tym samym, iż w kolejnej kampanii weźmie udział dziewięć, a nie – jak pierwotnie wydawało się – osiem zespołów. Wciąż aktywna jest zrzutka, mająca na celu finansowe wsparcie drużyny. Wkrótce ruszy również sprzedaż karnetów, a klub będzie informował o kolejnych wieściach na bieżąco.

Najnowsze artykuły

Jak w kalejdoskopie. Osiem goli przy Chemików 4, marsz triumfalny Unii

Redakcja

GieKSa lepsza od rywali zza miedzy. Dublet Marklunda i komplet zwycięstw nad Zagłębiem

Redakcja

Ten wieczór należał do Unii. Pewna wygrana oświęcimian pod Wawelem

Kacper Tomasz Langowski

Zostaw komentarz