zklepy.pl
Image default

Przyszły sezon z STS-em! Niespodziewany zwrot akcji w Sanoku

Wszystko wskazywało na to, iż w następnym sezonie Sanok zniknie z hokejowej mapy PHL. Dzięki wysiłkom lokalnego urzędu miasta udało się jednak zagwarantować występy w nadchodzących rozgrywkach najwyższego szczebla polskiego hokeja.

Hiobowe wieści przekazane pięć dni temu przez zarząd klubu nie dawały cienia wątpliwości, iż w przyszłym sezonie Ciarko STS Sanok nie wystąpi w Polskiej Hokej Lidze. Wszystko wskazywało na to, iż ekipę z Podkarpacia czeka kolejny mozolny proces odbudowy zasłużonej marki.

W sytuacji finansowej Sanoka nastąpił jednak niespodziewany przełom, o czym z radością sanoczanie ogłosili w swych oficjalnych mediach społecznościowych. Jak czytamy na Facebooku, dzięki staraniom Urzędu Miasta Sanoka (pod przewodnictwem burmistrza Tomasza Matuszewskiego) udało się pozyskać sponsorów, którzy zagwarantowali udział drużyny w przyszłym sezonie PHL.

Oznacza to tym samym, iż w kolejnej kampanii weźmie udział dziewięć, a nie – jak pierwotnie wydawało się – osiem zespołów. Wciąż aktywna jest zrzutka, mająca na celu finansowe wsparcie drużyny. Wkrótce ruszy również sprzedaż karnetów, a klub będzie informował o kolejnych wieściach na bieżąco.

Najnowsze artykuły

KH Energa Toruń bez prezesa! Bogdan Rozwadowski odwołany

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń zmieni prezesa? Bogdan Rozwadowski bez absolutorium

Mikołaj Pachniewski

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Skomentuj