Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Pucharowy deficyt goli? Dwa typy na Puchar Polski z kursem 3,14!

Mecze Pucharu Polski rzadko obfitują w wiele bramek. Dziś razem z naszym partnerem Fuksiarz wzięliśmy na tapet wyczekiwane starcia półfinałowe. Co stawiamy tym razem?

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

15:30 GKS Katowice – KH Energa Toruń

W pierwszym półfinale zmierzą się ekipy GKS-u Katowice i KH Energi Toruń. Katowiczanie ostatnio wpadli w mały dołek i przegrali 2 z 3 poprzednich meczów. Torunianie natomiast mają na koncie trzy zwycięstwa z rzędu. W tym sezonie w bezpośrednich konfrontacjach górą była GieKSa, która triumfowała dwukrotnie (4:1, 3:0), a raz lepsi byli torunianie (2:1). Wszystkie te mecze dostarczyły nam co najwyżej 5 goli, stąd dziś będziemy celować w podobny zakład. Do tego jest to mecz pucharowy, w którym najmniejszy błąd może zaważyć o końcowym wyniku. Oba zespoły zdają sobie z tego sprawę i będą chciały przede wszystkim nie stracić bramki jako pierwsi. Spodziewamy się tu mało goli, a o wszystkim przesądzi jeden, góra dwa gole. Pobieramy poniżej 5,5 bramki po bardzo dobrym kursie 1,90.

Liczba goli

Typ: poniżej 5,5.
Kurs: 1,90.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

20:00 Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia

Faworytem tego meczu są oświęcimianie. Naszym zdaniem to oni sięgną po zwycięstwo i awansują do finału, ale wicemistrz Polski wcale tanio skóry nie sprzeda. Podopieczni Toma Coolena, gdy już są na prowadzeniu, grają bardzo pragmatycznie i zabezpieczają dostęp do własnej tercji, a rywal ma problem, by stworzyć zagrożenie pod ich bramką. W tym sezonie mecze tych zespołów obfitowały w dość wiele bramek, ale tutaj obie drużyny zdają sobie sprawę z wagi tego starcia. Nikt nie będzie chciał się odsłonić i narazić na cios rywala. Spodziewamy się bardzo pragmatycznego meczu z niewielką liczbą goli. Podobnie, jak w pierwszym półfinale, linia 5,5 wydaje się tu optymalna do gry.

Liczba goli

Typ: poniżej 5,5.
Kurs: 1,65.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


betclic

Ostatnie artykuły