Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Pula biletów na Puchar Polski rozdzielona. Kibice uczestników turnieju z przywilejem

Polski Związek Hokeja na Lodzie w pierwszej kolejności zaproponował bilety na zbliżający się wielkimi krokami Puchar Polski. Na ofertę przystały ekipy z Katowic, Oświęcimia i Torunia, które zarezerwowały łącznie 80% dostępnych biletów. Reszta wejściówek będzie dostępna w biurze Polonii Bytom.

Przypomnijmy, iż na nadchodzącym turnieju o Puchar Polski wystąpią GKS Katowice, KH Energa Toruń, Re-Plast Unia Oświęcim i Comarch Cracovia. Pierwsze dwie wymienione ekipy zmierzą się ze sobą w półfinale 27 grudnia o godzinie 15.30. Tego samego dnia o godzinie 20.00 rozpocznie się pojedynek między biało-niebieskimi a „Pasami”. Finał zmagań zaplanowano dzień później, na godzinę 20.15.

Już teraz wiadomo, iż kibice klubów, które awansują do finału, także mogą liczyć na przywilej w dostępie do biletów. Transmisje z meczów będą również dostępne na antenie TVP Sport.

W połowie listopada poznaliśmy ceny wejściówek. Bilet normalny na półfinał kosztuje 40 złotych, z kolei na mecz finałowy jego cenę ustalono na 60 złotych. Koszt biletów ulgowych to odpowiednio 20 i 30 złotych. To kolejna impreza, którą ugości otwarte w tym roku Lodowisko imienia braci Nikodemowiczów w Bytomiu. Już za tydzień rozpocznie się tam Christmas Cup, w którym reprezentacja Polski zmierzy się z Francuzami, Węgrami i Ukraińcami.

Terminarz Pucharu Polski

Półfinały:

27 grudnia, godzina 15.30: GKS Katowice – KH Energa Toruń,

27 grudnia, godzina 20.00: Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia.

Finał

28 grudnia, godzina 20:00.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły