Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Rosyjski obrońca z przeszłością w KHL dołączył do Unii

Aleksandr Łoginow podpisał roczny kontrakt z Re-Plast Unią Oświęcim – donosi klubowa strona biało-niebieskich. 34-letni defensor w swoim CV ma ponad 500 meczów w KHL.

Łoginow jest wychowankiem Saławatu Jułajew Ufa. To właśnie w jego barwach spędził niespełna 6 sezonów. Z klubem z Baszkortostanu sięgnął po mistrzostwo Rosji (sezon 2007/2008). Zagrał także w Meczu Gwiazd KHL (2015/2016). Reprezentował także barwy Torpedo Niżny Nowogród, Amura Chabarowsk, Automobilsta Jekaterynburg, Sibira Nowosybirsk oraz Nieftiechimika Niżniekamsk. Łącznie w 535 meczach zapisał na swoim koncie 49 bramek oraz 101 asyst.

Poprzedni sezon rozpoczął w Nieftechimiku Niżniekamsk, ale tam nie spisał się zbyt dobrze, bo w 23 meczach zdobył punkt za asystę, a w klasyfikacji plus/minus wypadł aż na -14! 30 listopada umowa została rozwiązana za porozumieniem stron i Łoginow udał się na Rumunię. Tam z SC Csíkszereda wywalczył złoty medal w Erste Lidze. Tam występował razem z Ty’em Wishartem, który już wcześniej dołączył do klubu z Oświęcimia.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły