Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Rozpoczniemy tydzień na zielono? Typy na poniedziałek

Po reprezentacyjnej przerwie ponownie mamy spore pole do popisu na niwie ligowej. Na dobre rozpoczęcie tygodnia przygotowaliśmy ciekawy kupon na podwojenie.

18.00 KH Energa Toruń – Comarch Cracovia

KH Energa Toruń – liczba goli.

Typ: poniżej 2,5.

Kurs: 1,75.

„Stalowe Pierniki” nie należały w ostatnim czasie do najbardziej bramkostrzelnych drużyn, a na właściwą ścieżkę udało im się powrócić dopiero w starciu z ostatnim w tabeli TAURON Podhalem Nowy Targ. Przez sześć kolejnych spotkań podopieczni Jussiego Tupamäkiego nie potrafili jednak zdobyć więcej niż dwóch goli w jednym meczu. Starcie z Comarch Cracovią również nie zapowiada się łatwo, zważywszy w szczególności na fakt, iż w tym sezonie nie udało im się jeszcze pokonać „Pasów”. Naszym zdaniem, torunianie zapiszą dziś na swym koncie nie więcej niż dwa gole.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.30 Re-Plast Unia Oświęcim – Ciarko STS Sanok

1X2.

Typ: Re-Plast Unia Oświęcim.

Kurs: 1,43.

Biało-niebiescy mogą być z siebie dumni po ostatnim meczu z GKS-em Katowice, kiedy to po zwycięstwie nad ekipą dowodzoną przez Jacka Płachtę udało im się umocnić na pozycji lidera tabeli. W meczu z Ciarko STS-em Sanok będą chcieli oni pójść za ciosem. Jak wspominaliśmy w naszej zapowiedzi, drużyna z Podkarpacia już dwukrotnie zaskoczyła w pojedynku z wyżej notowanym rywalem z Oświęcimia. W ostatnich tygodniach podopieczni Toma Coolena zdają się być jednak na właściwych torach. Świetnie do zespołu wprowadzili się hokeiści ze wschodu, którzy zaaklimatyzowali się nad Sołą znacznie szybciej niż kanadyjskie wynalazki. Spodziewamy się, że to Unia zainkasuje dziś trzy punkty.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

image

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły