zklepy.pl
Image default

Sidorienko na kolejne dwa sezony w Tychach!

Andriej Sidorienko przedłużył umowę z GKS-em Tychy. Białoruski szkoleniowiec będzie trenował trójkolorowych przez następne dwa sezony.

Sidorienko do Tychów przyjechał w styczniu i objął zespół po Krzysztofie Majkowskim. „Car” zmienił filozofię gry zespołu, który na chwilę obecną zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli.

Praca Sidorienki z tyskim zespołem przypadła do gustu działaczom z piwnego miasta i ci postanowili przedłużyć umowę z Rosjaninem na kolejne dwa sezony.

Przed zakontraktowaniem trenera zdawaliśmy sobie sprawę, że nowy szkoleniowiec będzie potrzebował czasu. Andriej Sidorienko jest w Tychach dopiero miesiąc, ale już widzimy poprawę w naszej grze. Długo rozmawialiśmy z nim na temat filozofii budowania i prowadzenia zespołu. Pierwsze efekty są już teraz, ale jestem przekonany, że najlepsze dopiero jest przed nami. Podpisując nowy kontrakt myślimy nie tylko o teraźniejszości, ale skupiamy się również na przyszłości. W obecnym sezonie cały czas możemy osiągnąć nasz główny cel i wspólnie z trenerem jesteśmy w stanie to osiągnąć –  mówi Krzysztof Woźniak, prezes Tyski Sport S.A.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj