zklepy.pl

Siódmy transfer Unii. Tym razem napastnik z ligi francuskiej

Szwedzki napastnik Johan Skinnars został ogłoszony nowym napastnikiem Re-Plast Unii Oświęcim. “Cieszymy się, że zawodnik tej klasy wybrał właśnie nasz klub” – stwierdził Mariusz Sibik na łamach oficjalnej strony internetowej oświęcimskiego klubu.

Skinnars cechuje się dobrymi warunkami fizycznymi jak na napastnika. Mierzy bowiem 182 centymetry i waży 82 kilogramy. Jest wychowankiem szwedzkiego Säters IF. Może występować po obu stronach na skrzydle, ale też całkiem dobrze radzi sobie jako środkowy.

Minioną kampanię spędził w Boxers de Bordeaux, gdzie zagrał w 23 meczach i zaliczył 23 punkty za 7 bramek i 16 asyst. Ciekawostką jest fakt, iż był przez moment klubowym kolegą Luke’a Ferrary, który zeszły sezon spędził w Comarch Cracovii.

W sezonie 2019/2020 rozegrał bardzo dobry sezon w barwach Herlev Eagles występującego w duńskiej Metal Ligaen. W 47 meczach zdobył aż 65 punktów za 21 goli i 44 asysty. Tyle kluczowych podań pozwoliło mu zdobyć nagrodę dla najlepszego asystującego w lidze.

– Podpisaliśmy roczny kontrakt. Cieszymy się, że zawodnik tej klasy wybrał właśnie nasz klub – zaznaczył Mariusz Sibik, prezes Towarzystwa Hokejowego Unia Oświęcim, na łamach unia-oswiecim.pl. – Johan pojawi się w Oświęcimiu, gdy zespół będzie trenował na lodzie.

Jak udało się nam dowiedzieć, informacja podana przez belarushokcey.com okazała się nieprawdziwa. Nie ma tematu Aleksandra Kułakowa w Re-Plast Unii Oświęcim.

Najnowsze artykuły

PZU Podhale. Dwa powroty i kolejna kontuzja

Mikołaj Pachniewski

Bizub nie uchronił Podhala przed porażką. GieKSa z trzema punktami

Osiem porażek z rzędu. Kibice mają dość

Redakcja

Zostaw komentarz