zklepy.pl
Image default

Solidne wzmocnienia Unii

 Włodarze Re-Plast Unii Oświęcim nie próżnują i szukają wzmocnień przed nadchodzącym sezonem. Z klubem związał się nowy trener i kanadyjski napastnik. Jednak na orbicie zainteresowań jest jeszcze jeden czołowy polski atakujący.

Zacznijmy może od nowego trenera. Sternikiem klubu na nadchodzący sezon będzie Tom Coolen, który kilka miesięcy temu wyraził chęć powrotu do Polski. Włodarze oświęcimskiego klubu wykorzystali okazję i dopięli szczegóły z kanadyjskim szkoleniowcem. Wcześniej Coolen prowadził GKS Katowice, z którym zdobył srebrny i brązowy medal mistrzostw Polski.

Kolejną ciekawą informacją jest ta przedstawiona przez dziennik “Sport”. Według nich, do małopolskiego klubu ma dołączyć… Zackary Phillips, który w JKH GKS-ie Jastrzębie został liderem klasyfikacji kanadyjskiej. W zeszłym sezonie zdobył on 56 punktów za 25 bramek i 31 asyst. Był czołową postacią jastrzębskiego klubu.

Na orbicie zainteresowań biało-niebieskich znalazł się też Bartosz Fraszko. Napastnik rodem z Torunia zeszły sezon spędził w GKS-ie Katowice. W 50 meczach zdobył 18 bramek i dołożył 26 asyst. Był drugim najlepiej punktujący w GieKSie, zaraz po Grzegorzu Pasiucie.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

1 komentarz

1920 28 kwietnia 2021 at 19:59

Był trenerem Katowic ale ostatnie dwa lata był nauczycielem wf w Kanadzie a jak będzie robił to co w Katowicach to współczuję Uni(wyjazd na święta do Kanady a drużyna pod okiem Sarnika słabo przygotowana do po).

Odpowiedz

Skomentuj