zklepy.pl
Image default

Stawiaj PHL z Betclic! AKO z kursem 3,81

Dziś czeka nas 28. kolejka zmagań w Polskiej Hokej Lidze. Na polskich taflach będziemy świadkami trzech spotkań. Zobaczcie co dzisiaj przygotowaliśmy u naszego partnera Betclic Polska.

19.00 Comarch Cracovia – KH Energa Toruń

Krakowianie w ostatnich spotkaniach zdobywają mają ilość bramek, czy to z Oświęcimiem, Jastrzębiem czy Katowicami. Oczywiście Pasy są faworytem do wygrania tego spotkania, lecz torunianie mają nowego, dobrego bramkarza, który pokazał swoją moc w meczu z GKS-em Tychy (1:2). KH Energa Toruń ostatnio przegrała 12. mecz z rzędu i nic nie wygląda na to, by taka passa uległa zmianie. Mimo wszystko sądzimy, że goście nie nawiążą walki i na lodowisku w Krakowie nie ujrzymy więcej niż 6 bramek.

Typ: Gole poniżej 7.
Kurs: 1,59.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

19.00 TAURON Podhale Nowy Targ – Re-Plast Unia Oświęcim

Wicemistrzowie Polski aktualnie są w bardzo wysokiej formie, co świadczy od dziewięciu wygranych z rzędu. Unia w piątek wysoko pokonała na wyjeździe Zagłębie Sosnowiec (7:1), a teraz nadszedł czas na pojedynek z outsiderem rozgrywek – TAURON Podhalem Nowy Targ. Drużyna z Małopolski w tym sezonie wygrała tylko dwa spotkania. Dlatego stawiamy, że goście wygrają co najmniej trzeba bramkami.

Typ: Unia Oświęcim handicap – 2,5.
Kurs : 1,37.

19.00 Marma Ciarko STS Sanok – GKS Tychy

Tyszanie na pewno są głodni wygranej w regulaminowym czasie gry, a do tego potrzebne są cenne trafienia. Od ponad roku we wszystkich spotkaniach pomiędzy tymi dwoma drużynami GKS zawsze zdobywał trzy bramki, więc liczymy, że dzisiaj będzie podobnie i zespół ze Śląska nas nie zawiedzie.

Typ: Bramki gości powyżej 2,5.
Kurs: 1,75.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj