zklepy.pl

Obstawiaj PHL z Betclic! AKO z kursem 7,15

Przed nami 27. kolejka zmagań w Polskiej Hokej Lidze. W piątek czekają nas cztery spotkania spotkania na polskich taflach, co daje nam wiele możliwości by zarobić u naszego partnera – Betclic Polska. Co przygotowaliśmy na dzisiaj? Zobaczcie sami!

18:00 Marma Ciarko STS Sanok – JKH GKS Jastrzębie

Spotkanie na Podkarpaciu otworzy nam 27. kolejkę. Drużyna z Sanoka po ostatniej porażce w Oświęcimiu na pewno będzie chciała sprawić niespodziankę. Podopieczni Miki Elomo przystąpią do meczu w pełnym zestawieniu, ponieważ większość zawodników wróciła już po chorobie. Trzy ostatnie pojedynki pomiędzy sanoczanami a jastrzębianami kończyły się tylko na trzech zdobytych bramkach. Liczymy, iż dzisiaj będzie tak samo, dlatego typujemy, że w meczu nie ujrzymy powyżej niż czterech bramek.

Typ: Liczba goli – poniżej 4,5.
Kurs: 2,00.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:30 GKS Katowice – TAURON Podhale Nowy Targ

W Katowicach spotka się aktualny mistrz Polski z outsiderem rozgrywek – TAURON Podhalem Nowy Targ. Gospodarze są faworytami do zdobycia trzech “oczek”, ponieważ dobrze radzą sobie na domowym lodowisku, jak i w ostatnich spotkaniach (trzy wygrane z rzędu). Najprawdopodobniej na Śląsku czeka nas dzisiaj pogrom, więc obstawiamy, że katowiczanie wygrają co najmniej czterema trafieniami.

Typ: GKS Katowice handicap – 3,5.
Kurs: 1,60.

18:30 KH Energa Toruń – GKS Tychy

W sezonie 2022/2023 obie drużyny spotkały się ze sobą trzy razy. We wszystkich spotkaniach lepsi okazali się tyszanie, którzy lepiej radzili sobie na lodzie od zespołu z grodu Kopernika. Podopieczni Teemu Elomo chcieliby w końcu zwyciężyć spotkanie, pierwsze od 21. października. Wątpliwe jest, iż to uda się torunianom, lecz KH Energa Toruń na pewno może powalczyć. Dlatego naszym zdaniem, w Toruniu gospodarze dzisiaj zdobędą co najmniej dwie bramki.

Typ: Bramki gospodarzy – powyżej 1,5.
Kurs: 1,46.

18:30 Zagłębie Sosnowiec – Re-Plast Unia Oświęcim

Gościom na pewno zależy na tym, by passa ośmiu wygranych z rzędu w Polskiej Hokej Lidze nie została przerwana, więc są bardzo zmobilizowani na spotkanie w Sosnowcu. Zagłębie na dziewięć spotkań zwyciężyli tylko jedno, więc jeśli nic się nie zdarzy, to wicemistrzowie Polski będą mogli cieszyć się z kolejnych punktów do ligowej tabeli. Stawiamy, iż Re-Plast Unia zwycięży w regulaminowym czasie gry.

Typ: 2.
Kurs: 1,53.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz