zklepy.pl
Image default

Stawiaj PHL z Betclic! AKO z kursem 8,43

Już dzisiaj czeka nas 26. kolejka zmagań w Polskiej Hokej Lidze. Zobaczcie, co dzisiaj przygotowaliśmy, by w końcu wygrać u naszego partnera – Betclic Polska.

18.00 Re-Plast Unia Oświęcim – Marma Ciarko STS Sanok

Drużyna z Oświęcimia jest zdecydowanym faworytem we wtorkowym starciu. Zespół z Sanoka przyjedzie w osłabionym zestawieniu na teren wicemistrza Polski, ponieważ zabraknie dziesięciu hokeistów z powodu choroby, w tym świetnie spisujących się braci Lorraine. Dlatego stawiamy, że mecz w Oświęcimiu zakończy się wygraną co najmniej trzema bramkami.


Typ: Handicap – 2,5.
Kurs: 1,58.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.00 GKS Tychy – Comarch Cracovia

Zdecydowany hit 26. rundy Polskiej Hokej Ligi odbędzie się w Tychach, gdzie miejscowy GKS zmierzy się z Comarch Cracovią. Oba zespoły są bardzo zmobilizowane na to spotkanie, a oznacza to, iż na tyskim lodowisku we wtorek czeka nas dużo trafień. Obstawiamy, iż będzie ich aż pięć w ciągu 60. minut.

Typ: Liczba goli: Powyżej 4,5.
Kurs: 1,54.

18:00 JKH GKS Jastrzębie – KH Energa Toruń

Drużyna z Torunia w dalszym ciągu jest w dużym kryzysie. Podopieczni Teemu Elomo przegrali w niedzielę dziesiąte spotkanie z rzędu. Klub z grodu Kopernika tak fatalnej pasy nie miał od 7 lat, gdy borykał się z wielkimi problemami. JKH GKS Jastrzębie w ostatniej kolejce było blisko sprawienia niespodzianki w Krakowie, więc na pewno są bardzo głodni zwycięstwa. Dlatego stawiamy, że byli mistrzowie Polski wygrają co najmniej trzema bramkami.

Typ: Handicap – 2,5.
Kurs: 2,22.

18.30 GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec

Przed drużyna z Katowic łatwe spotkanie. Sosnowiczanie mają duży problem, by pokonać aktualnych mistrzów Polski. Ostatni raz zdarzyło się to 24. lutego, gdzie Zagłębie wygrało rezultatem 3:2. GKS Katowice na pewno jest zmotywowany, by dopisać trzy punkty do ligowej tabeli, więc myślimy, iż katowiczanie wygrają dwoma bramkami.

Typ: Handicap – 1,5.
Kurs: 1,56.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz