zklepy.pl
Image default

Stawiamy na bramki! Analiza typów na 18. kolejkę PHL

Niedzielna kolejna być może przyniesie nam kolejne ważne rozstrzygnięcia w kontekście nadchodzącego Pucharu Polski. Ostatnie mecze rozpaliły nasze apetyty, a na tapet wzięliśmy dziś bramki. Gdzie spodziewamy się największej liczby bramek, a gdzie napastnicy będą musieli się natrudzić, by wpisać się na listę strzelców? Zapraszamy na naszą analizę bukmacherską!

17.00 JKH GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec

Liczba goli.

Typ: powyżej 5,5.

Kurs: 1,36.

JKH GKS Jastrzębie nie ułatwił sobie sprawy awansu do Pucharu Polski ostatnią porażką z Ciarko STS-em Sanok. Mistrzowie Polski dwukrotnie obejmowali prowadzenie, lecz nie wystarczyło to, by ostatecznie przypieczętować swoje zwycięstwo. Spore znaczenie w tym meczu miała także spora niesubordynacja jastrzębskich defensorów. Hokeiści znad czeskiej granicy stracili dwie bramki w przewadze, a także jedno w osłabieniu.

Ostatnie trzy pojedynki jastrzębian przyniosły nam niemało trafień. W spotkaniu z STS-em oglądaliśmy ich łącznie siedem, tyle samo padło z Re-Plast Unią Oświęcim, z kolei z TAURON Podhalem Nowy Targ obydwie strony zdobyły sześć goli. Sporo bramkowych emocji przynoszą także spotkania Zagłębia Sosnowiec. Ekipa znad Brynicy nie boi się grać otwartego hokeja zwłaszcza z wyżej notowanymi rywalami. Z jednej strony, prezentuje ona ponadprzeciętny poziom w ofensywie, ale w obronie wciąż przytrafiają się jej kardynalne błędy.

Liczymy, że dziś na Jastorze ponownie zobaczymy otwarty hokej, co przyniesie sporo trafień po obydwu stronach tafli.


ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

19.00 GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim

GKS Katowice – liczba goli.

Typ: poniżej 3,5.

Kurs: 1,55.

Re-Plast Unia Oświęcim wbrew wszelkiej logice notuje imponującą serię zwycięstw w momencie, kiedy Tom Coolen musi mierzyć się z opłakaną sytuacją kadrową swojego zespołu. Coś, co wydawało się niemożliwe w momencie, gdy kanadyjski trener dysponował czterema silnymi formacjami, stało się faktem, gdy w grze pozostały już tylko trzy „piątki”, a uzupełnień poszukano w MHL.

Zwycięstwem nad GKS-em Tychy biało-niebiescy przedłużyli passę ligowych wygranych do sześciu, a co ważniejsze, zapewnili sobie awans do Pucharu Polski. Dziś z kolei mają szansę, by zrównać się punktami z liderem tabeli – GKS-em Katowice. Po okresie dobrych meczów, katowiczanie potknęli się w starciu z KH Energą Toruń (1:2). „Stalowe Pierniki” znalazły sposób, by zneutralizować katowicką defensywę, a świetne zawody rozegrał także Conrad Mölder. Jesteśmy przekonani, że dziś hokeiści ze stolicy województwa śląskiego również będą musieli się nieźle namęczyć, by znaleźć sposób na bramkarza oświęcimian. Zdobycie więcej niż trzech bramek będzie dla nich sporym wyczynem.


ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj