zklepy.pl
Image default

Strzelecka passa zostanie podtrzymana? Hokejowe typy na czwartek

Hokejowe czwartki nie tylko przynoszą nam przedsmak piątkowych emocji, ale również pozwalają nam poszerzać swe horyzonty na rynku bukmacherskim, gdyż oprócz tradycyjnego spotkania z rodzimego podwórka, szukamy także okazji za granicą. Tym razem przewidujemy niemałą liczbę bramek w starciu Cracovii z Zagłębiem Sosnowiec, a także zwycięstwo faworytów w starciu w KHL!

18.00 Siewierstal Czerepowiec – Łokomotiw Jarosław

1X2.

Typ: Łokomotiw Jarosław.

Kurs: 1,88.

Siewierstal Czerepowiec po dobrej serii znalazła się w dołku, przegrywając wyraźnie mecze z Jokeritem oraz Spartakiem Moskwa. W ostatniej kolejce Łokomotiw Jarosław uległ z kolei nieznacznie SKA Sankt Petersburg, choć wcześniej zanotował trzy zwycięstwa nad Barysem Nur-Sułtan, Witiaziem Podolsk i Awangardem Omsk. Obydwie ekipy będą chciały dziś powrócić na zwycięską ścieżkę, lecz zwycięzca może być tylko jeden. Naszym zdaniem, więcej argumentów przemawia jednak za ekipą ze stolicy obwodu jarosławskiego.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!

19.00 Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia

Liczba goli.

Typ: powyżej 5,5.

Kurs: 1,62.

Starcia Zagłębia Sosnowiec obfitują w tym sezonie w nielichą liczbę bramek. W bieżących rozgrywkach nie zdarzyło się, by w regulaminowym czasie pojedynku z udziałem hokeistów znad Brynicy padło mniej niż sześć trafień. Ogromny wpływ ma na to ofensywny styl preferowany przez Grzegorza Klicha, który pozwala w pełni wykorzystać potencjał jego napastników. Przed bramką strzeżoną przez Michała Czernika nie jest już jednak tak kolorowo: defensorom Zagłębia przytrafiają się kardynalne błędy, a i sam golkiper pamięta czasy lepszej formy. Cracovia także nie należy do ekip, które leniwie czekają na ruch przeciwnika. Do wyłonienia zwycięzcy bezpośredniego starcia obydwu zespołów w pierwszej rundzie niezbędne okazały się być rzuty karne. Również i dziś wszystko wskazuje na to, iż spotkanie może toczyć się w rytmie „bramka za bramkę”. Podopieczni Rudolfa Roháčka nie mogli narzekać w ostatnim czasie na nadmiar wolnego, toteż liczymy, iż dopomoże to podtrzymać strzelecką passę towarzyszącą meczom sosnowiczan.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj