zklepy.pl
Image default

Sylwester z hokejem! Ruszyły zapisy na zimowy „Festiwal Hokeja”

Już 27 grudnia na lodowisku „Chwiałka” w Poznaniu odbędzie się kolejna odsłona „Festiwalu Hokeja”. Obóz dedykowany jest młodym hokeistom i hokeistkom z roczników 2008 – 2011, 2012 – 2013 i 2014 – 2017. W trakcie campu nie zabraknie wartościowych treningów, wykładów, a także atrakcji przygotowanych dla uczestników!

Hokejowe obozy zimowe cieszą się ogromną popularnością, ponieważ przypadają na okres poświąteczny oraz Sylwestra. Nie bez powodu wydarzenie te nazywane jest największym hokejowym Sylwestrem w Polsce. Co roku ponad stu zawodników i zawodniczek w różnym wieku przyjeżdża do Poznania, aby podnosić swoje umiejętności sportowe w doborowym towarzystwie.

Podobnie jak w lecie, przed wszystkimi uczestnikami stoi wyzwanie czterech jednostek treningowych dziennie. Między treningami na lodzie i na sali, nasi hokeiści i hokeistki mają możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z trenerami, na których czerpią masę wiedzy teoretycznej. Przeprowadzana jest wówczas analiza wideo profesjonalnych hokejowych meczów oraz szereg rozmów motywacyjnych, których finałem jest wspólne rozwiązywanie testu psychologicznego.

To wszystko prowadzi do stworzenia indywidualnego profilu zawodnika, który każdy uczestnik otrzymuje po zakończeniu obozu. Na wszystkich czeka również solidna dawka atrakcji takich jak kąpiel w termach, lodowe szaleństwo, a przede wszystkim wielka, sylwestrowa dyskoteka na lodzie i wspólna celebracja nowego roku.

Uczestnicy „ZImowej Nuty” mogą szkolić się w wielu aspektach hokejowego rzemiosła, w tym poprawić elementy takie jak:

  • powerskating – ćwiczenia mające na celu podniesienie efektywność jazdy na łyżwach,
  • stickhandling – wszelkie zajęcia dążące do poprawy techniki użytkowej kija,
  • shooting – zróżnicowane wyzwania strzeleckie,
  • minigames – ciekawe minigry stanowiące nie tylko zabawę, ale i łączące elementy powyżej.

Poza zajęciami na lodzie przewidziano także czynności dążące do poprawy motoryki i techniki, takie jak: ćwiczenia techniki kija, treningi funkcjonalne, boks i joga. Nie zabraknie również atrakcji, w tym: sylwestrowa dyskoteka na lodzie, termy maltańskie, bowling, fluoparty, zwiedzanie muzeum rogala świętomarcińskiego.

W trakcie „Festiwalu Hokeja” odbędą się również interesujące warsztaty: spotkanie z gościem specjalnym, taktyczne wieczory, warsztaty żywieniowe, coaching motywacyjny i hokejowy quiz.

Ceny:

OPCJA DOCHODZENIOWA: 2000 PLN

OPCJA STACJONARNA: 2390 PLN

OPCJA STACJONARNA Z TRANSPORTEM: 2590 PLN
Sosnowiec-Katowice-Bytom-Opole-Wrocław-Poznań

Zapisów można dokonywać w TYM MIEJSCU.

Materiał sponsorowany.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj