zklepy.pl
Image default

Sztandarowa formacja nie zawiedzie? Typy na 22. kolejkę PHL

22. kolejka Polskiej Hokej Ligi to dobra okazja, by zakończyć ten tydzień z przytupem. Na dziś przygotowaliśmy dwie ciekawe propozycje, które – miejmy nadzieję – podwoją nasz kapitał.

17.00 Zagłębie Sosnowiec – KH Energa Toruń

Handicap

Typ: Zagłębie Sosnowiec (2:0).

Kurs: 1,47.

Zagłębiacy swym powrotem po reprezentacyjnej przerwie rzucili jasny sygnał, iż nie patrzą na pozycję w tabeli swego rywala, będąc groźnym dla każdego. Z drugiej strony, nie leżą oni za bardzo swym rywalom zza miedzy, wszak już w poprzedniej rundzie zdołali znaleźć na nich sposób, pokonując ich 2:0. Przez długi okres piątkowego spotkania wydawało się, iż to hokeiści znad Brynicy ponownie zainkasują trzy punkty, lecz liderzy zdołali odrobić stratę. Również i „Stalowe Pierniki” męczyły się niemiłosiernie z sosnowiczanami. W tym sezonie, ich mecze dwukrotnie kończyły się wynikiem 5:4 po dogrywce, a obydwa zespoły zainkasowały po jednym zwycięstwie. Nic nie wskazuje na to, by dziś miało stać się inaczej, tym bardziej że torunianie mają za sobą ciężki domowy bój z Ciarko STS-em Sanok.  Dwubramkowy handicap powinien znacznie pomóc sosnowiczanom.

KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK BEZ OBROTU DO 500 ZŁOTYCH OD NASZEGO PARTNERA!!!

17.00 JKH GKS Jastrzębie – GKS Katowice

GKS Katowice – liczba goli

Typ: powyżej 2,5.

Kurs: 1,92.

Obrona JKH GKS-u Jastrzębie w niczym nie przypomina monolitu, jaki Róbert Kaláber był w stanie tworzyć w ostatnich kilku sezonach. Najlepszym tego przykładem jest ostatni mecz z GKS-em Tychy. Na ich nieszczęście, z gry wypadł kolejny defensor. Siarhiej Bahalejsza w starciu z tyszanami doznał urazu więzadeł. Przedłużyła się także pauza Mārisa Jassa, w przypadku którego konieczna okazała się być operacja. Mistrzowie Polski z niecierpliwością wypatrują też powrotu Mateusza Bryka. Patrząc na listę kontuzji jastrzębskich defensorów, katowiczanie mogą uśmiechnąć się pod wąsem. Spodziewamy się, iż hokeiści ze stolicy województwa śląskiego staną na wysokości zadania, a na oku będziemy mieli w szczególności sztandarową formację GieKSy, gdzie tercet tworzony przez Grzegorza Pasiuta, Patryka Wronkę i Bartosza Fraszkę plasuje się w czołówce klasyfikacji kanadyjskiej.

KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK BEZ OBROTU DO 500 ZŁOTYCH OD NASZEGO PARTNERA!!!

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj