Znajdziesz nas też tutaj:

Comarch Cracovia

Miasto: Kraków.

Rok założenia: 1906.

Sukcesy:

  • Złoty medal mistrzostw Polski: 1937, 1946, 1947, 1948, 1949, 2006, 2008, 2009, 2011, 2013, 2016, 2017.
  • Srebrny medal mistrzostw Polski: 2010, 2012, 2019, 2021.
  • Brązowy medal mistrzostw Polski: 1935, 1951, 2005, 2007.
  • Puchar Polski: 2013, 2015, 2021.
  • Superpuchar Polski: 2014, 2016, 2017.
  • Puchar Kontynentalny: 2021.

Comarch Cracovia

ZawodnikPozycjaMGAPPIM
Patryk WronkaNapastnik3815304516
Roman RácNapastnik3811233420
Radosław SawickiNapastnik381617338
Damian KapicaNapastnik3016173322
Marek RačukNapastnik375242914
Jiří GulaObrońca376192524
Martin KasperlíkNapastnik3814102441
Vojtěch PolákNapastnik2410112110
Saku KinnunenObrońca35415194
Robert ArrakNapastnik321071710
Erik NěmecNapastnik351071718
Aleš JežekNapastnik, Obrońca384121632
Mateusz MichalskiNapastnik3669156
Sebastian BrynkusNapastnik38591412
Štěpán CsamangóNapastnik26551010
Patrik HusákObrońca3745930
Jakub ŠaurObrońca373696
Daniel KrejčíObrońca2526814
Fabian KapicaNapastnik70444
Vojtěch TomiNapastnik113034
Martin BdžochObrońca2503312
Matias SointuNapastnik50220
Antoni DziurdziaNapastnik292024
Alan ŁyszczarczykNapastnik10110
Mico LuotoObrońca00000
Kayle DoetzelObrońca10000
Mico LuotoObrońca10000
Damian KapaNapastnik50000
Mateusz BezwińskiNapastnik00000
Michał JaraczObrońca00000
Dawid TynkaNapastnik170000
Jack WalkerNapastnik00000

Comarch Cracovia – bramkarze

ZawodnikMSV%GAASO
Rok Stojanovič2992.812.153
David Zabolotny1193.332.032
Łukasz Hebda00.000.000

Tabela