Znajdziesz nas też tutaj:

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim

Miasto: Oświęcim.

Rok założenia: 1946.

Sukcesy:

  • Złoty medal mistrzostw Polski: 1992, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004.
  • Srebrny medal mistrzostw Polski: 1991, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 2005, 2020, 2022.
  • Brązowy medal mistrzostw Polski: 2011, 2012.
  • Puchar Polski: 2000, 2002.

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim

ZawodnikPozycjaMGAPPIM
Andrij DenyskinNapastnik3717213857
Krystian DziubińskiNapastnik3421153628
Michael CichyNapastnik361322358
Pawło PadakinNapastnik3713183116
Erik AhopeltoNapastnik361218306
Teddy Da CostaNapastnik3415153019
Sebastian KowalówkaNapastnik37720276
Pyłyp Panhełow-JułdaszewObrońca336162212
Aleksandrs JerofejevsObrońca361181937
Łukasz KrzemieńNapastnik37811196
Alexander SzczechuraNapastnik29512176
Roman DiukowObrońca36391220
Jan SołtysNapastnik3674114
Peter BezuškaObrońca37291110
Kristaps JākobsonsObrońca37281014
Tommi LaaksoNapastnik3645930
Patryk NoworytaObrońca321674
Dariusz WanatNapastnik2933616
Adrian PrusakNapastnik191562
Roman GraborenkoObrońca62136
Miłosz NoworytaObrońca341124
Kamil PaszekNapastnik, Obrońca260116
Piotr KotObrońca00000
Krzysztof DudkiewiczNapastnik70000

TAURON Re-Plast Unia Oświęcim – bramkarze

ZawodnikMSV%GAASO
Kevin Lindskoug2191.652.351
Robert Kowalówka1091.192.510
Linus Lundin694.771.502
Filip Płonka00.000.000

Tabela