Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Trwa nasza charytatywna licytacja WOŚP! Do zdobycia szczególna bluza

Jeszcze tylko przez dwa dni potrwa nasza charytatywna licytacja, z której środki zasilą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do zdobycia jest bluza hokejowa JKH GKS-u Jastrzębie z autografami ekipy, która w sezonie 2014/2015 sięgnęła po srebrne medale mistrzostw Polski.

29 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 31. w swojej historii, tym razem z hasłem „Chcemy wygrać z sepsą”. Jako redakcja zklepy.pl również dokładamy swoją cegiełkę, wystawiając na charytatywną licytację bluzę meczową JKH GKS-u Jastrzębie z autografami drużyny z sezonu 2014/2015, od której lepsza okazała się być jedynie ekipa GKS-u Tychy.

To nie lada gratka dla miłośników jastrzębskiego hokeja, gdyż na plecach znajduje się nazwisko legendarnego Leszka Laszkiewicza. Oprócz podpisu „Laszki”, na bluzie znaleźć można również autografy świetnie zapamiętanych nad czeską granicą Mateusza Danieluka, Michala Plichty, Mateusza Rompkowskiego czy Artema Bondarewa.

Licytacja potrwa jeszcze tylko przez dwa i zakończy się w niedzielny wieczór. Odbywa się ona na serwisie aukcyjnym Allegro i można ją znaleźć, klikając TUTAJ.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły