Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Trzeci kupon z rzędu na plus? Stawiamy na gospodarzy

Koronawirus torpeduje rozgrywki niemal w całej Europie. Z tego względu stawiamy dziś na mix PHL i Erste Ligi. Czy po raz trzeci z rzędu trafanie obstawimy?

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17:00 GKS Tychy – KH Energa Toruń

Tyszanie w jedynym niedzielnym meczu Polskiej Hokej Ligi podejmą KH Energę Toruń. Gospodarze liczą na premierowe zwycięstwo pod wodzą Andrieja Sidiorienki. Torunianie wydają się do tego idealnym rywalem, bo w ostatnich 20 konfrontacjach, aż 17 razy górą byli Trójkolorowi. To stawia GKS w pozycji zdecydowanego faworyta w dzisiejszym starciu. Ekipa z piwnego miasta w Katowicach zagrała naprawdę dobry mecz, a torunianie nieco bez walki przegrali w Jastrzębiu, gdzie zdecydowanie przeważali mistrzowie Polski. Wydaje się, że przyjezdni nie będą w stanie pokusić się o niespodziankę. Stawiamy na pewną wygraną gospodarzy.

1×2

Typ: 1.
Kurs: 1,53.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17:30 Csikszereda – MAC Ujbuda

W Erste Lidze dojdzie do pojedynku lidera z piątą drużyną w tabeli. Csikszereda ma na koncie cztery zwycięstwa z rzędu i zasłużenie zajmuje 1. miejsce w węgiersko-rumuńskiej lidze. Gospodarze są zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia, a bilans bezpośrednich pojedynków również przemawia na ich korzyść. Ekipa z Rumunii wygrała sześć ostatnich meczów z MAC Ujbudą i nic nie zwiastuje tego, że klub z Budapesztu miałby dziś się przełamać. Gospodarze dysponują znakomitą ofensywą i to powinno pomóc im w odniesieniu zwycięstwa.

1×2

Typ: 1.
Kurs: 1,43.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły