Znajdziesz nas też tutaj:

Trzy gwiazdy

Trzy gwiazdy 23. kolejki – Fučík, J. Lorraine, Korenczuk

3. gwiazda – Ilja Korenczuk – 2 gole.

27-letni Białorusin po raz kolejny strzelił dwie bardzo ważne bramki dla swojej drużyny. KH Energa Toruń nie bez trudności pokonała zespół Tauron Podhala Nowy Targ. Wygrali bowiem 5:2, ale nowotarżanie postawili bardzo twarde warunki. Białoruski napastnik dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i podkręcił swoje statystyki. Jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespołu.

2. gwiazda – Johan Lorraine – 1 gol, 2 asysty.

Drużyna z Sanoka pokonała w 23. kolejce zespół z Sosnowca. Sanoczanie jednak mieli spore trudności z pokonaniem bramkarza przyjezdnych. Na szczęście w swojej kadrze grają bracia Lorraine, którzy z marszu stali się głównymi aktorami Marma Ciarko STS-u Sanok. Tym razem zabłysnął Johan Lorraine, który raz wpisał się na listę strzelców, a dwa razy asystował.

1. gwiazda – Tomáš Fučík – 26 strzałów obronionych, 96% skuteczności obron.

W meczu z Re-Plast Unią Oświęcim tyski bramkarz znów pokazał się ze znakomitej strony. Przez cały mecz był bardzo pewny siebie, a jego interwencje dodały wiary jego kolegom w dogrywce. Puścił zaledwie jedną bramkę po strzale Miłosza Noworyty, ale nie miał przy tym najmniejszych szans. Dzięki niemu jego drużyna odniosła zwycięstwo za dwa punkty.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły