Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Trzy typy na 3. kolejkę CHL!

Kontynuujemy nasze typowanie rozgrywek Champions Hockey League. Do tej pory trafiliśmy 7/10 propozycji. Jak będzie tym razem?

18:00 Tappara Tampere – Slovan Bratysława

Ekipa mistrza Słowacji kompletnie nie wykorzystała atutu własnego lodu i po dwóch kolejkach ma na koncie okrągłe 0 punktów. Na wyjeździe wcale nie będzie im łatwiej, bo Finowie mają komplet “oczek” i będą chcieli to podtrzymać. Za ekipą mistrza Finlandii przemawia przede wszystkim hokejowa jakość i spokój. Potrafią doskonale bronić i wyczekiwać na dogodne okazje, a wtedy precyzyjnie uderzyć. Gospodarze powinni sobie tutaj poradzić i zwyciężyć co najmniej różnicą dwóch bramek.

Typ: Tappara handicap -1,5.
Kurs: 1,42.

19:45 EV Zug – Wolfsburg Grizzly

Gospodarze z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 9:2 przewodzą grupie B. W pierwszym spotkaniu na wyjeździe ekipa ze Szwajcarii wygrała 5:2, kontrolując przebieg spotkania. Wzmocnienia z KHL zdają się robić robotę, bo Peter Cehlárik i Brian O”Neill znakomicie wprowadzili się do zespołu, podnosząc jakość ofensywy. Dodatkowo kibice Szwajcarskiego zespołu są niesamowici i potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę na własnym stadionie. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego starcia i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie tu sensacją.

Typ: 1.
Kurs: 1,44.

19:45 ZSC Lions – GKS Katowice

Szwajcarskie media nie pozostawiły suchej nitki na hokeistach Lions po przegranej w Katowicach. Gospodarze będą zatem niezwykle zmotytowani, by wygrać przed własną publicznością. GieKSa pokazała już jednak, że potrafi się umiejętnie bronić, a John Murray “zamurować” bramkę. Ponadto katowiczanie groźnie kontrują i są w stanie pokusić się o zdobycie bramki. Podopieczni Jacka Płachty z pewnością zagrają zmotywowani i nie przyjechali do Zurychu po najmniejszy wymiar kary, stąd nasza pewność, że nie przegrają wyżej niż czterema trafieniami.

Typ: GKS Katowice handicap +4,5.
Kurs: 1,30.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły