zklepy.pl
Image default

Tupamäki: Zagraliśmy świetny mecz

Torunianie po serii czterech zwycięstw z rzędu, przegrali po raz drugi. Jeśli marzą oni o awansie do turnieju finałowego Pucharu Polski, to muszą poprawić skuteczność, bo w ostatnich dwóch meczach zdobyli zaledwie jedną bramkę.

KH Energa Toruń po raz drugi z rzędu musiała przełknąć gorycz porażki. Tym razem torunianie okazali się gorsi od Comarch Cracovii. Gospodarze przegrali z wicemistrzem Polski 1:3. Wynik nie odzwierciedla jednak przebiegu gry. “Stalowe Pierniki” miały wiele doskonałych okazji, ale nie mogły znaleźć sposobu na Davida Zabolotnego.

Zagraliśmy dziś naprawdę bardzo dobrze. Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń do naszej gry i powiedzieć złego słowa na postawę zespołu. Oczywiście, zdarzają się błędy i złe zmiany, ale myślę, że mieliśmy tyle doskonałych okazji do zdobycia bramki, że o więcej prosić nie mogę – powiedział w raporcie pomeczowym, trener KH Energi – Jussi Tupamäki.

Jako jedną z przyczyn porażki torunian wskazywać należy słabą skuteczność. “Stalowe Pierniki” w starciach z JKH GKS-em Jastrzębie i Comarch Cracovią zdobyły zaledwie jedną bramkę. To zbyt mało, by pokusić się o wygraną z mistrzem i wicemistrzem Polski.

W ostatnich dwóch meczach zdobyliśmy tylko jedną bramkę, to rzecz nad którą musimy się pochylić, przeanalizować, wyciągnąć wnioski i znaleźć rozwiązanie. Jeszcze nie tak dawno zdobyliśmy 10 bramek w meczu, ale tak to już jest, że są lepsze i gorsze mecze. Dziś nam nie wyszło, choć uważam, że zagraliśmy świetny mecz – zakończył trener “Stalowych Pierników”.

Najnowsze artykuły

Jacek Płachta: Zawsze są elementy do poprawy

Mikołaj Pachniewski

Chmielewski: Polska liga zrobiła postęp

admin

Kolusz: Nasza forma rośnie

admin

Zostaw komentarz