Unia i „dwudziestka” dadzą nam zarobić? Gramy AKO z kursem 3,02!

Niedzielne typy okazały się minimalnie nietrafione. Po krótkiej przerwie wracamy do gry. W piątkowy wieczór liczymy na wygraną Unii Oświęcim i naszej reprezentacji.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Unia, ku uciesze swoich kibiców, wystąpi z zawodnikami, którzy byli powołani do reprezentacji Polski, ale otrzymali zwolnienie ze zgrupowania. Starcie w grodzie nad Sołą zadecyduje o pierwszym miejscu po trzech rundach PHL, a to da korzystniejsze rozstawienie w piątej rundzie rozgrywek. Katowiczanie nie są w rytmie treningowym i meczowym. Koronawirus w ich szeregach przerwał treningi i spowodował przełożenie meczów. Podopieczni Jacka Płachty dopiero od poniedziałku i wtorku wznowili treningi. To za mało, by po tak długiej przerwie znów wejść na maksymalne obroty. Oba spotkania w tym sezonie padły łupem biało-niebieskich i to gospodarze dziś są faworytem. Kurs na Unię niespodziewanie wzrósł, co czyni ten typ jeszcze atrakcyjniejszym do gry.

1X2

Typ: 1.
Kurs: 2,13.

18:30 Polska U20 – Estonia U20

Polacy zagrają dziś najważniejszy mecz na turnieju w Tallinnie. Podopieczni Artura Ślusarczyka muszą wygrać z gospodarzami, by utrzymać się w dywizji IB. W przypadku porażki za jeden punkt ich szanse będą tylko matematyczne i konieczna będzie wygrana z Ukrainą i porażka Estonii. Natomiast w przypadku porażki w 60 minutach Polacy spadną do dywizji IIA. Nie wybiegajmy jednak w przyszłość. Biało-czerwoni muszą dziś wygrać i według bukmacherów są faworytem tego starcia. W historii odbył się tylko jeden mecz naszej “dwudziestki” z Estończykami. Polacy triumfowali wtedy 6:3. Liczymy na powtórkę i pierwsze zwycięstwo naszej reprezentacji w Tallinnie.