zklepy.pl
Image default

Wielki hokej wraca do TVP Sport!

Od połowy maja fani hokeja mogą nastawiać się na polskojęzyczne transmisje z fazy play-off rozgrywek o Puchar Stanleya! Mecze, tak jak poprzednio, pokaże TVP Sport.

Przypomnijmy, że TVP Sport w ubiegłych latach miało prawa do pokazywania całego sezonu najlepszej hokejowej ligi świata, jednak obecne rozgrywki nie zagościły na antenie publicznej telewizji. Do czasu. Już w połowie maja rozpocznie się faza play-off. Te na mocy wykupionej licencji kibice będą mogli zobaczyć z polskojęzycznym komentarzem!

Skrócony, pandemiczny sezon spowodował też zmianę rozgrywania fazy play-off. Przystąpi do niej po 4 drużyny z każdej dywizji (4 dywizje), a pierwsza i druga runda będą rozgrywane wyłącznie wewnątrz poszczególnych dywizji.

Stacja planuje pokazywać cztery spotkania w tygodniu oraz wszystkie mecze półfinałowe i finałowe. Przed transmisjami kibice będą mogli obejrzeć skróty innych spotkań. W drugiej połowie maja na antenie TVP Sport pokazanych zostanie blisko dziesięć spotkań!

Spotkania komentować będą Jacek Laskowski, Stanisław Snopek, Patryk Rokicki, Maciej Adamiak i Piotr Chłystek. W roli ekspertów wystąpią Michał Ruszel i Adrian Kowal z NHLw.pl oraz Marcin Iwankiewicz.

źródło: sport.tvp.pl

Najnowsze artykuły

Jeziorski: Robimy z bramkarzy rywali bohaterów

Mateusz Pawlik

Liga pod lupą: Po dwóch tygodniach rozgrywek

admin

Jest przełom. Będzie remont na krakowskim lodowisku

Mikołaj Pachniewski

1 komentarz

1920 9 maja 2021 at 12:54

TVP sport powinna zadbać o pokazywanie polskiego hokeja szczególnie polskiej reprezentacji a nie promować zamkniętą ligę w której obowiązują trochę inne przepisy i nastawioną głównie na show przynoszące zyski właścicielom drużyn. USA to całkowicie inne podejście do sportu niż w Europie gdzie drużyny narodowe to wartość której nie przebije puchar Stanleya.

Odpowiedz

Zostaw komentarz