W bieżącym sezonie nie ma czasu na odpoczynek, ale… my nie narzekamy! W ostatnim czasie notujemy dobrą passę, a teraz przygotowaliśmy typy naprawdę sporego kalibru.

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

1X2 i liczba goli.

Typ: GKS Tychy i powyżej 5,5.

Kurs: 1,88.

Mimo okazałego zwycięstwa nad Zagłębiem Sosnowiec (7:4), nie da się stwierdzić, iż tyszanie zażegnali kryzys. W spotkaniu z ekipą znad Brynicy byli zmuszeni do odrabiania dwubramkowej straty, a następnie sami roztrwonili prowadzenie w tym samym wymiarze. O ich triumfie zadecydowała dopiero trzecia tercja. W ostatnim czasie mecze tyskiego GKS-u obfitują w niemałą liczbę bramek, a na tafli panuje „wesoły hokej”. W starciu z ostatnim w tabeli Podhalem Nowy Targ tyszanie nie mogą sobie pozwolić na potknięcie. Każdy inny rezultat niż pełna pula drużyny z piwnego miasta byłby sporą niespodzianką i z wielkim prawdopodobieństwem pociągnąłby za sobą olbrzymie konsekwencje, z czego sprawę zdaje sobie sam sztab, jak i zawodnicy. Dodając do tego ich ostatnie wyniki bramkowe, możemy być ponadto świadkami ciekawego widowiska.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.00 Frisk Asker – JKH GKS Jastrzębie

1X2.

Typ: JKH GKS Jastrzębie.

Kurs: 2,65.

Jeżeli w ostatnim czasie mistrzowie Polski mogli narzekać na zmęczenie, to w tym tygodniu zaznali odpoczynku, o jakim zapewne marzyli od początku sezonu. Siedmiodniowa przerwa powinna wyjść podopiecznym Róberta Kalábera na dobre. Co prawda, mają oni za sobą najdłuższy wyjazd w historii całego Jastrzębskiego Klubu Hokejowego, ale w drużynie zadbano o odpowiednio wczesną aklimatyzację. Patrząc na przebieg ostatniego meczu, kiedy to jastrzębianie zepchnęli Norwegów do głębokiej defensywy na 40 minut trwania spotkania, jesteśmy dobrej myśli. Nic nie wskazuje na to, by forma ekipy dowodzonej przez Jana André Aaslanda miała od tamtego czasu znacząco wzrosnąć. Frisk Asker po klęsce z polską drużyną, poniósł kolejne dwie porażki na froncie ligowym. Co więcej, 32-letni szkoleniowiec miał do dyspozycji zaledwie trzy pełne formacje. Liczymy na powtórkę wyniku sprzed tygodnia, a także drugie zwycięstwo przedstawiciela Polskiej Hokej Ligi w tegorocznej edycji Champions Hockey League.