Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Wychowanek zostaje. Prusak przedłużył umowę

Adrian Prusak kolejny sezon będzie reprezentował Re-Plast Unię Oświęcim na najwyższym poziomie polskiego hokeja. 23-letni wychowanek biało-niebieskich odnowił swoją umowę, przedłużając ją o kolejny rok.

Adrian Prusak zadebiutował w seniorskiej ekipie swego macierzystego klubu w kampanii 2017/2018. Choć nie wywalczył sobie pewnego miejsca w podstawowym składzie, to kiedy otrzymuje swą szansę, odpłaca się ambicją i walecznością. W poprzednim sezonie powiększył swój dorobek o 24 ligowe spotkania, w których zdobył 2 asysty. Wystąpił także w 15 meczach play-offów, gdzie jeden raz udało mu się wpisać na listę strzelców.

Adrian w poprzednim sezonie zaprezentował się z dobrej strony. Wykonywał swoje zadania na lodzie, grał twardo i ofiarnie. Zdobył też niezwykle ważnego gola w drugim meczu półfinału play-off z JKH GKS-em Jastrzębie. Mamy nadzieję, że sezon 2022/2023 będzie jeszcze lepszy w jego wykonaniu – na łamach oficjalnej strony biało-niebieskich przyznał Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu.

Po nieco sennym okresie, nad Sołą kontraktowa ofensywa powinna ruszyć pełną parą. Wszystko to oczywiście za sprawą ogłoszenia nazwiska nowego trenera. Na powrót do Oświęcimia zdecydował się Nik Zupančič.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły