zklepy.pl

Wychowankowie na dłużej w Tychach. Gruźla pożegnał się z klubem

Oliwier Kasperek, Jan Krzyżek i Mateusz Ubowski zdecydowali się związać na dłużej z tyskim klubem. Wszyscy podpisali roczne kontrakty. Z GKS-em Tychy umowy nie przedłużył Kacper Gruźla.

Oliwier Kasperek jest związany z GKS-em Tychy od najmłodszych lat. Jego debiut w drużynie seniorów miał miejsce w sezonie 2019/2020. Od tego czasu rozegrał dziewięć meczów w pierwszej drużynie. Nie zanotował jednak jeszcze ani jednego punktu. 20-letni obrońca jest również reprezentantem Polski do lat 20.

Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się podpisać roczną umowę ze swoim macierzystym klubem jest Mateusz Ubowski. Podobnie jak jego kolega z obrony, zadebiutował w sezonie 2019/2020. Dotychczas w tyskich barwach rozegrał 38 spotkań i zanotował 5 asyst. Ten 21-letni napastnik ma swoim CV występy w kadrach Polski U18 i U20.

Trzecim zawodnikiem, który przedłużył kontrakt jest urodzony w niemieckim Aachen – Jan Krzyżek. Zadebiutował w sezonie 2020/2021 i od tego czasu rozegrał 43 mecze. Na swoim koncie ma bramkę i dwie asysty. W swojej karierze zaliczył występy w reprezentacjach Polski U18 i U20.

Z tyskim klubem pożegnał się jednak Kacper Gruźla. 22-letni napastnik. W tyskich barwach rozegrał 41 meczów, a jego dorobek punktowy to pięć bramek i trzy asysty.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Najnowsze artykuły

Kolejne odejście z Sanoka. Salama przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie

admin

Kaláber 2027

admin

Ostatni dzień okienka transferowego. Rozbiór Sanoka

Redakcja

Zostaw komentarz