zklepy.pl
Image default

XX Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie Dywizji I już jutro w Tychach!

Już jutro, 13 kwietnia, na Stadionie Zimowym w Tychach rozpoczną się XX Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie Dywizji I. Turniej potrwa do 16 kwietnia, a jego tegorocznym gospodarzem jest tyska drużyna Tychy Knights. Na lodowisku zobaczymy aż 16 drużyn, które powalczą o miano najlepszej amatorskiej drużyny w Polsce.

W ciągu czterech dni spotkań kibice będą mieli okazję obejrzeć aż 34 emocjonujące mecze! Na lodowisku nie zabraknie zaciętej rywalizacji, błyskotliwych technicznie akcji, twardych walecznych walk o każdy fragment lodu i oczywiście pięknych bramek!

A to wszystko za sprawą drużyn, które pojawią się na tyskim lodowisku i podejmą walkę o tytuł mistrza. Wśród nich znajdą się: Tychy Knights, Wolves Tychy, Sopocki Klub Hokejowy Mad Dogs Sopot, HC Krynickie Diabły, Dragons Gdańsk, AKH UNIA Oświęcim, Marvins Oliwa Hockey Team, Szerszenie Oświęcim, GKH Gdynia, ADH Polonia Bytom, Cracovia Amatorzy, AKH Zagłębie Sosnowiec, TH Goldwell Gdańsk, Wojownicy Oświęcim, ADH Naprzód Janów oraz Vikings Oświęcim.

W turnieju tylko jedna drużyna wyjdzie zwycięsko, ale na pewno wszyscy uczestnicy zaprezentują się z najlepszej strony i sprawią, że XX Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie Dywizji I będą niezapomnianym przeżyciem dla każdego kibica hokeja.

Zapraszamy serdecznie do Tychów, gdzie czekają na Was wspaniałe emocje
i niesamowita atmosfera!

Do zobaczenia na lodowisku! Bądźcie z nami i dopingujcie swoje drużyny!

Najnowsze artykuły

Zasłużeni finaliści. Panujący mistrz czy 20-letni pretendent?

Redakcja

A więc (znów) „Święta Wojna”. Stawką finał fazy play-off

admin

Powtórka z rozrywki. Czy JKH weźmie rewanż za ubiegłoroczny ćwierćfinał?

Skomentuj