zklepy.pl
Image default

„Z klasą na Zimowym”. Nowa akcja GKS-u Tychy dla uczniów

Nową akcję skierowaną do uczniów szkół podstawowych ma GKS Tychy. Uczestnicy będą wchodzić na mecze ligowe za darmo i mogą wygrać atrakcyjne nagrody nie tylko dla siebie, ale i dla swojej klasy, a także całej szkoły.

Zasady nowej akcji tyskiego klubu są niezwykle proste. Udział mogą wziąć w niej wszystkie szkoły podstawowe na terenie Tychów. Po konsultacji z uczniami i nauczycielami, dyrekcja musi zgłosić liczbę chętnych uczestników. Następnie klub dostarczy placówkom specjalne plansze, które upoważnią dzieci do darmowego wejścia na mecz. Termin zgłoszeń upływa 8 września.

Nagrody indywidualne

Na specjalnych planszach dzieci będą zbierać pieczątki. Będą one rozdawane przy wejściu na lodowisko. Po zebraniu czterech, każdy z uczestników otrzyma nagrodę. Do wygrania są m.in. klubowe gadżetydedykowane krążki czy wspólny trening z hokeistami GKS Tychy. Kluczowe jest jednak przychodzenie na każdy mecz GKS-u. Bowiem jeśli uczestnika akcji zabraknie na którymś z pierwszych czterech spotkań to nie odbierze on pierwszej z nagród. Musi bowiem pojawić się na pierwszych czterech spotkaniach z rzędu. Wciąż będzie jednak w grze o specjalny krążek (w sumie 12 obecności) oraz o wspólny trening z hokeistami GKS Tychy (14 – 16 obecności).

Rywalizacja pomiędzy szkołami!

Prawdziwa rywalizacja będzie jednak toczyła się pomiędzy szkołami. Uczniowie zbierać będą pieczątki nie tylko dla siebie, ale i dla klasy. Grupa, która na koniec trwania akcji uzbiera ich najwięcej wyjedzie na dwudniową wycieczkę klubowym autokarem GKS Tychy. Koszty wyjazdu w pełni są pokrywane przez klub. Ponadto klasy, które znajdą się na podium wygrają wycieczkę do sztolni Królowa Luiza w Zabrzu oraz dzień w Wodnym Parku Tychy. Z kolei uczniowie najlepszej szkoły uzyskają możliwość zakończenia roku szkolnego na murawie Stadionu Miejskiego.

Cała akcja jest bezpłatna, a plansza upoważnia do bezpłatnego wstępu na domowe mecze GKS-u.

Najnowsze artykuły

Posiłki ze Znojma. Marek Špaček nowym zawodnikiem Cracovii

Kacper Tomasz Langowski

„Festiwal Hokeja” na turnieju Pee-Wee w Quebecu!

Redakcja

Fotorelacja: Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia (19.11.2023)

Sławomir Bomba

Zostaw komentarz