zklepy.pl
Image default

Z Sosnowca do Krakowa. Motloch obrońcą „Pasów”

Lukáš Motloch to kolejny zawodnik, który parafował umowę z drużyną Comarch Cracovii. Czeski obrońca w zeszłym sezonie bronił barw Zagłębia Sosnowiec.

Lukáš Motloch to wychowanek czeskiego HC Vsetin. Na poziomie seniorskim bronił barw klubów na poziomie trzeciej bądź drugiej klasy rozgrywkowej w Czechach. Zaliczył też krótki epizod w Niemczech, gdzie grał w niemieckiej Oberlidze. Zeszły sezon rozpoczął w czeskim Draci Šumperk. Po dziewięciu rozegranych tam meczach, jego pracodawcą zostało Zagłębie Sosnowiec.

Przygoda z Sosnowieckim klubem nie poszła jednak po jego myśli. Rozegrał zaledwie 16 spotkań i w tym czasie zdobył jedną bramkę i zanotował cztery asysty. Na ławce kar przebywał 18 minut. Jego dorobek byłby pewnie bardziej okazały gdyby nie kontuzja ręki odniesiona podczas jednego z meczów ligowych.

Cieszę się z możliwości gry w Comarch Cracovii. Miałem okazję występować tu już w zeszłym roku w sparingach, dlatego nie mogę się już doczekać sezonu. Do zobaczenia na lodowisku – powiedział świeżo upieczony obrońca „Pasów”.

Najnowsze artykuły

GKS Tychy bez kolejnych czterech zawodników. Fala pożegnań

Mikołaj Pachniewski

GKS Tychy chce pozyskać dwukrotnego mistrza Polski z Katowic

Mikołaj Pachniewski

Re-Plast Unia Oświęcim z roszadą na ławce trenerskiej?

Redakcja

Skomentuj