Znajdziesz nas też tutaj:

Zapowiedzi

Zamykamy 3. kolejkę. Cracovia podejmie Zagłębie

Starcie Comarch Cracovii z Zagłębiem Sosnowiec zamknie 3. kolejkę Polskiej Hokej Ligi, a co za tym idzie – pierwszą rundę zmagań. W poprzednim spotkaniu sosnowiczanie sprawili niespodziankę, pokonując ekipę „Pasów” 5:4 po dogrywce.

18.30 Comarch Cracovia – Zagłębie Sosnowiec

Wszystko wskazuje na to, iż podopieczni Grzegorza Klicha mogą spać spokojniej aniżeli kilka tygodni temu. Dwa zwycięstwa z TAURON Podhalem Nowy Targ oraz wygrana z Marma Ciarko STS-em Sanok wzbogaciła ich dorobek o niezwykle cennych dziewięć punktów, które pomogą im w zapewnieniu miejsca premiowanego awansem do fazy play-off (przewaga nad ostatnim w tabeli Podhalem wynosi już jedenaście „oczek”).

Niełatwe boje z Zagłębiem stoczyli ostatnio GKS Katowice oraz Re-Plast Unia Oświęcim. W obydwu spotkaniach sosnowiczanie zmuszali rywala do odrabiania strat, lecz nie zdołali uszczknąć punktów. To przestroga dla hokeistów Rudolfa Roháčka. Krakowianie znaleźli się na fali, pokonując kolejno Unię Oświęcim, JKH GKS Jastrzębie oraz GKS Tychy, czym zapewnili sobie możliwość obrony Pucharu Polski.

Czym kończy się lekceważenie Zagłębia, „Pasy” boleśnie przekonały się w drugiej rundzie rozgrywek. Po szalonym spotkaniu, sosnowiczanie zwyciężyli 5:4 po dogrywce. „Złotego” gola na swym koncie zapisał wówczas Patryk Kogut.

Poprzedni mecz:

12. kolejka: Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia 5:4 pd. (2:1, 2:3, 0:0, 1:0 d.).

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły