zklepy.pl
Image default

Zaskakująca decyzja. Szkodienko kończy karierę

Zaskakującą decyzję przekazał były obrońca toruńskiego klubu Jegor Szkodienko. Rosjanin za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował fanów, iż kończy z zawodowym hokejem. Przypomnijmy, iż z 24-latkiem została rozwiązana umowa z KH Energą Toruń po zakończonym sezonie 2021/2022.

Śmiało można powiedzieć, że zarząd KH Energi Toruń trafił w przysłowiową dziesiątkę ściągając do swojego klubu tego uniwersalnego zawodnika. Rosjanin występował bowiem zarówno w ataku, jak i obronie. Sezon 2019/2020 był debiutanckim dla Szkodienki na polskich taflach. W swojej przeszłości urodzony w Petersburgu zawodnik reprezentował tylko rosyjskie kluby. Przez trzy sezony spędzone w grodzie Kopernika, Rosjanin wystąpił na lodzie 136 razy, zapisując na swoim koncie 39 “oczek (10 goli + 29 asyst). O swojej decyzji Szkodienko poinformował w swoich mediach społecznościowych, podpinając wspominkowy film z jego kariery.

Filmik jest mały, ale dużo zawiera. Kiedy to obejrzałem, pozwoliłem sobie trochę popłakać. To absolutna prawda i nie widzę w tym nic wstydliwego. Miałem dobrą zabawę, doświadczenie oraz niezastąpione umiejętności, które zastosuje w życiu bez profesjonalnego hokejaprzekazuje 24-latek.

Jegor Szkodienko przekazał również, iż wkrótce ukaże się kolejny film, dlaczego taka, a nie inna decyzja została podjęta.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj