zklepy.pl
Image default

Zmiany w składzie mistrza Polski

GKS Katowice poinformował na swojej oficjalnej stronie klubowej o zestawieniu drużyny na nowy sezon. Póki co, z GieKSą ważne umowy ma siedmiu graczy. Na pewno jednak odejdą trzej inni zawodnicy.

Jak czytamy na hokej.gkskatowice.eu, z drużyną mistrza Polski na pewno pozostanie siedmiu hokeistów. Mowa tu o Johnie Murrayu, Macieju Kruczku, Kacprze Maciasiu, Jakubie Wanackim, Mateuszu Bepierszczu, Grzegorzu Pasiucie oraz Bartoszu Fraszce. Warto jednak zaznaczyć, że decyzje w sprawie przedłużeń kolejnych kontraktów zostaną podjęte w ciągu najbliższych tygodni.

– Kluczowa decyzja dla przyszłości sekcji, czyli zawarcie nowego kontaktu z trenerem Jackiem Płachtą, zapadła zaraz po zakończeniu sezonu ligowego. W porozumieniu ze sztabem podejowane są pierwsze decyzje kadrowe. Mamy jasno opracowane zasady postępowania i działając w oparciu o nie, ponownie chcemy zbudować konkurencyjny zespół na miarę naszych możliwości budżetowych – podkreśla Roch Bogłowski, dyrektor sekcji GKS-u Katowice.

Z klubem oficjalnie żegnają się Patryk Krężołek, Dawid Musioł oraz Mateusz Rompkowski, który prawdopodobnie powiesi łyżwy na kołku.

Najnowsze artykuły

Ofensywa transferowa w Toruniu. Kapitan zostaje

Mikołaj Pachniewski

Kolejne odejście z Sanoka. Salama przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie

admin

Kaláber 2027

admin

Skomentuj