zklepy.pl
Image default

Jakub Michalski rozchwytywany. Jest po testach w czeskim pierwszoligowcu

Jakub Michalski szuka nowych wyzwań. Osiemnastolatek ma za sobą już występy w młodzieżowych ligach w Szwecji i Finlandii. Zawodnik chciałby jednak występować już w ligach seniorskich. Niedawno odbył nawet testy w czeskim pierwszoligowcu.

Jakub Michalski to wychowanek MMKS-u Podhala Nowy Targ. Zdążył nawet zadebiutować na polskich taflach. W sezonie 2021/2022 rozegrał 10 spotkań dla seniorskiej drużyny z Nowego Targu. Następnie przeniósł się do Strömsbro IF, gdzie występował w rozgrywkach młodzieżowych.

Miniony sezon spędził jednak w Finlandii, w zespole Jokipojatu. Drużyna ta występuje na zapleczu fińskiej ekstraligi juniorów. Teraz jednak nowotarżanin próbuje kolejnego etapu w swojej karierze.

Niedawno bowiem zakończył testy w czeskim PSG Berani Zlín. Sztab szkoleniowy wyraził nawet chęci, by polski defensor został w Czechach na kolejny sezon. Zespół ze Zlina przegrał ostatnio baraże o wejście do czeskiej ekstraligi z Rytíři Kladno. Nie jest też tajemnicą, że zawodnikiem interesują się też czołowe polskie kluby.

Najnowsze artykuły

GKS Tychy bez kolejnych czterech zawodników. Fala pożegnań

Mikołaj Pachniewski

GKS Tychy chce pozyskać dwukrotnego mistrza Polski z Katowic

Mikołaj Pachniewski

Re-Plast Unia Oświęcim z roszadą na ławce trenerskiej?

Redakcja

Skomentuj