Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Kolejne osłabienie mistrzów Polski. Mularczyk pożegnał się z GieKSą

Po trzech latach gry dla GKS-u Katowice z ekipą mistrzów Polski pożegnał się Szymon Mularczyk. Kontrakt 22-letniego bytomianina został rozwiązany za porozumieniem stron.

Szymon Mularczyk trafił do stolicy województwa śląskiego w 2019 roku, kiedy to szeregi PHL opuścił jego macierzysty klub – Polonia Bytom. 22-latek nie był czołowym strzelcem GieKSy, za to dał się poznać jako bardzo pracowity zawodnik niższych formacji.

W zeszłym sezonie wraz z katowickim klubem świętował swój pierwszy tytuł mistrzowski. Trener Jacek Płachta skorzystał z jego usług w 29 meczach sezonu zasadniczego, gdzie Mularczyk zdobył 1 gola i 1 asystę. Wystąpił także w 3 meczach play-offowych. W trakcie sezonu wspierał także KS Naprzód Janów na poziomie MHL.

W ostatnich tygodniach z katowickiego obozu dochodzą jedynie słuchy o kolejnych odejściach, a kibice niecierpliwie czekają na pierwsze wzmocnienia. Z GKS-em Katowice pożegnali się także Carl Hudson, Anthon Eriksson, Patryk Wronka i Oskar Krawczyk.

Zestawienie transferów 2022/2023.

1 Comment

1 Comment

  1. 1964

    20 maja 2022 at 20:06

    Brak progresu w grze Mularczyka pewnie zadecydował o jego zwolnieniu może w Sosnowcu lub Bytomiu pójdzie mu lepiej niż w Katowicach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły