zklepy.pl
Image default

Dobre wieści z Torunia. KH Energa wróci na główną taflę

Po nieplanowanym opóźnieniu, rozpoczęło się mrożenie głównej tafli toruńskiego Tor-Toru. Hokeiści KH Energi Toruń mają wyjść na nią w poniedziałek, 4 września.

Od kilku dni trwa mrożenie głównej tafli toruńskiego Tor-Toru. Oznacza to, że już w najbliższych dniach do dyspozycji KH Energi, grup młodzieżowych oraz amatorów będą dwie tafle. Z naszych informacji wynika, że seniorski zespół premierowe zajęcia na głównym obiekcie odbędzie w poniedziałek, 4 września.

Przypomnijmy, że w lipcu na Tor-Torze doszło do awarii i wycieku wody amoniakalnej podczas wymiany oświetlenia. Wykonawca usunął usterkę, ale proces mrożenia głównej tafli rozpoczął się ze sporym opóźnieniem. W związku z tym KH Energa przez pewien czas trenowała w Bydgoszczy, a później na drugiej tafli, gdzie odbyły się też mecze sparingowe.

Dodajmy, że podopieczni Juhy Nurminena w czwartek, 31 sierpnia zagrają z Comarch Cracovią, a dzień później z GKS-em Katowice. Oba te spotkania odbędą się na wyjeździe.

Z naszych informacji wynika także, że kadra „Stalowych Pierników” nie jest jeszcze zamknięta i możliwe są roszady personalne. Priorytetem jest jednak pozyskanie obrońcy.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj