Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Goście nie pozostawią złudzeń?

Za nami dwa bardzo udane typowania, które przyniosły spory zysk. Dziś celujemy w trzeci wygrany kupon z rzędu. Co się na nim znalazło?

18.00 Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia

W tym meczu wykorzystujemy niską linię przedstawioną przez bukmachera. Proponujemy powyżej 2,5 gola zdobytego przez Comarch Cracovię. Wicemistrzowie Polski w ostatnich pięciu meczach z rzędu przekroczyli tę linię. “Pasy” dysponują pokaźną siłą ofensywną, a sanocka defensywa często nie nadąża za rywalem. Oba zespoły mierzyły się w niedzielę i wtedy Cracovia zaaplikowała rywalom aż 6 bramek. Dzisiaj trzy powinny być formalnością.

Cracovia – liczba goli

Typ: powyżej 2,5.
Kurs: 1,55.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – GKS Tychy

Tyszanie w ostatnim meczu zdemolowali Zagłębie Sosnowiec 8:1. Sosnowiczanie to lepsza ekipa od Podhala, więc dziś powinno być podobnie. Tym bardziej, że w Nowym Targu grają już tylko dla formalności, a Podhale w piątej rundzie będzie dostarczycielem punktów dla innych zespołów. Ekipę spod Tatr opuścili liderzy, a w ostatnich trzech meczach nowotarżanie zdobyli zaledwie jednego gola. To dość dobitnie pokazuje, że GKS jest faworytem i powinien śmiało rozstrzelać Podhale. 

Handicap

Typ: GKS Tychy -2,5.
Kurs: 1,73.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

19.00 Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie

Obrona Zagłębia jest dziurawa jak szwajcarski ser i nie pomaga nawet taki specjalista jak Andriej Fiłonienko w bramce. Jastrzębianie mają teraz trochę braków w składzie ze względu na zakażenia koronawirusem, co powoduje, że Zagłębie, a szczególnie ich pierwsza formacja stanie przed szansą na strzelenie choćby dwóch goli. Faworytem są tu goście, który wciąż walczą o jak najlepsze miejsce przed fazą play-off. Nie spodziewamy się z ich strony gry na pół gwizdka, a to powinno zwiastować sporo bramek na Stadionie Zimowym. W tym sezonie na trzy mecze dwukrotnie wpadło więcej niż 5 goli. Liczymy na powtórkę.

Liczba goli

Typ: powyżej 5,5.
Kurs: 1,60.

2 komentarze

2 Comments

 1. Paulus

  21 stycznia 2022 at 14:03

  A na UNIA KATOWICE????Brak odwagi???

  • SKH

   21 stycznia 2022 at 15:02

   Hahahaha, pomyliłeś odwagę z odważnikiem!!!!!!!! Ja stawiam na pewne zwycięstwo Katowic, uszanowanie 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły