zklepy.pl
Image default

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Przed nami kolejne spotkania w siódmej kolejce Tauron Hokej Ligi. Dzisiaj hokejowe emocje czekają nas w Jastrzębiu, Toruniu oraz Sosnowcu. Sprawdźcie, jaką ofertę przygotowaliśmy z naszym partnerem Betclic Polska.

JKH GKS Jastrzębie – Re-Plast Unia Oświęcim (18:00)

Spotkanie na jastrzębskim terenie zapowiada się bardzo ciekawie. Miejscowi zmierzą się z Re-Plast Unią Oświęcim. Obie drużyny z pewnością będą chciały udanie wejść w mecz, więc obstawiamy, iż w pierwszych dwudziestu minutach kibice zgromadzeni na Jastorze zobaczą dwie bramki.

Typ: Bramki w pierwszej tercji – powyżej 1,5.

Kurs: 1,82.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

KH Energa Toruń – GKS Katowice (19:00)

W Toruniu czeka nas spotkanie dwóch najlepszych drużyn tego sezonu. GKS zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem piętnastu “oczek”, natomiast torunianie mają ich dwanaście. KH Energa w dwóch domowych spotkaniach zdobywała dwie bramki w pierwszej tercji, więc sądzimy, że pomimo ciężkiego rywala torunianie zwyciężą pierwszą tercję.

Typ: Wynik pierwszej tercji – Toruń.

Kurs: 3,60.

Zagłębie Sosnowiec – PZU Podhale Nowy Targ (19:00)

Na teren Zagłębia przyjeżdża szóste w tabeli Podhale. Obie drużyny w ostatnim spotkaniu musiały uznać wyższość rywali i nie dopisały sobie punktów do tabeli. W piątek na nowo wybudowanym lodowisku w Sosnowcu zgromadzona publiczność może zobaczyć dużo bramek. My jednak myślimy, że w drugiej tercji obie drużyny zdobędą przynajmniej jedno trafienie.

Typ: Obie drużyny strzelą – 2. tercja.

Kurs: 1,92.

Najnowsze artykuły

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Obstawiaj PHL z Betclic. Trzy typy na 42. kolejkę

Redakcja

Skomentuj