zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Kupon trafiony, sezon dobrze zakończony?

Po środowym sukcesie z kuponem z kursem 4,78 idziemy dalej i atakujemy kolejne dwa typy na ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego!

Re-Plast Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec, godz. 18.

Oświęcimianie podejmą sosnowiczan, którzy nie walczą już o nic, ale potrafili sprawić niespodziankę w środowy wieczór, pokonując GKS Tychy. Nie byłoby tego zwycięstwa, gdyby nie pierwsza formacja Zagłębia. Biało-niebiescy nie są jeszcze pewni swojego miejsca w tabeli i mogą spaść nawet na 7. miejsce. Podopieczni Kevina Constantine’a w Toruniu prowadzili 2:0 po 7. minutach, ale przegrali 2:5, a w ich grze brak było charakteru, a niektóry zawodnicy przeszli obok meczu. Nie ma co ukrywać, że Unia w tym meczu ma jeszcze wiele na szali, a Zagłębie gra raczej o kolejną niespodziankę na ich zakończenie przygody z tym sezonem PHL.

Co obstawiać?

Rusłan Baszyrow to jeden z liderów Zagłębia i jest na trzecim miejscu w ligowej klasyfikacji kanadyjskiej. W meczu przeciwko GKS-owi Tychy zdobył trzy punkty za trzy asysty. Rosjanin na pewno będzie miał wiele okazji do zapunktowania dzisiaj, a jedno pojawienie jego nazwiska w protokole da nam pozytywnie rozliczony zakład.

Typ: Rusłan Baszyrow powyżej 0,5 punktu
Kurs: 1,50.

Ciarko STS Sanok – Tauron Podhale Nowy Targ, godz. 18.

Sanoczanie są już pewni 8. pozycji i gry z liderem w ćwierćfinale. Podhalanie walczą jednak o szóstą lokatę, a w przypadku przegranej Unii, mają możliwość awansu na 5. miejsce. Podopieczni Andrieja Gusowa w środę odnieśli bardzo ważne zwycięstwo, pokonując GKS Katowice 3:1, co pozwoliło im na razie obronić 6. miejsce. Taka lokata pozwoli im na grę z KH Energą Toruń w ćwierćfinale, co wydaje się nieco wygodniejszym rywalem, niż JKH GKS Jastrzębie. Przewaga nad Comarch Cracovią to skromny 1 punkcik. “Szarotki” muszą wygrać jeśli chcą nie patrzeć na wynik korespondencyjnego pojedynku z Comarch Cracovią.

Co obstawiać?

Zmotywowani “Górale” będą chcieli wygrać w Sanoku, co już w tym sezonie im się udało. Sanoczanie w Gdańsku zaprezentowali się słabo i chyba odczuwają jeszcze w nogach ciężkie treningi. Faworytem dla nas są przyjezdni i stawiamy dziś na ich wygraną.

Typ: wygrana Tauron Podhala.
Kurs: 1,62.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj