zklepy.pl
Image default

Klimat play-offów da o sobie znać? Mało goli w piątkowy wieczór

Przed nami 42. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Dwa ostatnie kupony kompletnie nam się nie udały, ale dziś liczymy na przełamanie. Czy klimat play-offów da o sobie znać?

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim – KH Energa Toruń

Starcie w Oświęcimiu powinno dostarczyć wielu emocji. Nie spodziewamy się w nim zbyt wielu goli, gdyż oba zespoły nie będą chciały się odkryć i stracić bramkę jako pierwsze. Gospodarze znają stawkę meczu i ewentualna strata punktów będzie dla nich bardzo bolesna. Poprzednie dwa mecze tych ekip kończyły się zdobyczą czterech bramek. Spodziewamy się, że obaj bramkarze staną na wysokości zadania i nie popełnią błędów, które zakończą się łatwymi trafieniami.

Liczba goli

Typ: poniżej 6,5.
Kurs: 1,58.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 

Oba zespoły znają wagę tego starcia. Tyszanie chcą jeszcze awansować w tabeli, dlatego nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Jastrzębianie mają jeszcze apetyt na miejsce na podium, stąd też będą chcieli zgarnąć komplet punktów. Ostatnie mecze pokazują, że zespoły wchodzą w przygotowania do najważniejszej części sezonu, a spotkania przypominają właśnie te z fazy play-off – nie ma w nich zbyt wiele goli, a więcej jest walki fizycznej i taktycznej. Poprzednie dwie odsłony górniczych derbów zakończyły się zdobyczą ośmiu bramek w regulaminowym czasie gry. Typujemy, że dziś to się odwróci i na Stadionie Zimowym padnie mniej niż sześć goli.

Liczba goli  

Typ: poniżej 5,5.
Kurs: 1,87.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj