zklepy.pl
Image default

Kłopoty amatorów w Krakowie. Horrendalne ceny za wynajem lodowiska. W Gdańsku nie jest lepiej

Horrendalnie wywindowane zostały ceny za wynajem krakowskiego lodowiska. Odczują to hokeiści amatorzy, którzy teraz za godzinę treningu na obiekcie, którym zarządza MKS Cracovia S.A muszą zapłacić aż 850 zł za godzinę. Dodajmy, że to kwota netto. Sytuacja nie jest lepsza w gdańskiej Hali Olivia.

Nowy sezon hokejowy to także nowe stawki za wynajem tafli na mecze czy treningi środowisk amatorskich. Fatalna sytuacja jest w Krakowie, gdzie hokeiści amatorzy za godzinę dostępu do lodu do operatora lodowiska im. Adama “Rocha” Kowalskiego zapłacić będą musieli 850 zł. Dodajmy, że jest to kwota netto.

Horrendalne oczekiwania finansowe MKS Cracovii S.A, która zarządza obiektem odbiły się szerokim echem wśród hokejowej społeczności. Nie da się ukryć, że wielu drużyn może zwyczajnie nie być stać, by wynająć llodowisko na dotychczasową liczbę godzin.

Lepiej nie jest także w Gdańsku. W Hali Olivia zarządzanej przez klub GKS Stoczniowiec, od 1 sierpnia w życie wszedł nowy cennik. Czytamy w nim, że wynajem lodu na godzinę na trening to koszt 1150 zł brutto. Z kolei udostępnienie przez klub lodowiska na mecz, który jednocześnie nie będzie imprezą masową, to 2500 zł. Dodajmy, że w cenie jest już wynajem dwóch szatni oraz tablicy wyników.

Cennik wynajmu w Hali Olivia

Nadchodzący sezon dla środowisk amatorskich zapowiada się zatem naprawdę nieciekawie.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj